Закачки между приятели/колеги

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #8411 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Ти ми заприлича на бат Боян - пчели няма, но много им разбира. ;) Абе, къде е батко?/ бат Боян/ :)

Звъня на приятели колеги,че се ограмотявам. ;) Ти кога ще вадиш майки от Кьоравата? ;) :lol: :lol: Ама гледай да не си у паша,че я задънили. ;) :lol: :lol: И да не забравиш.Третирай го отглеждача,че не я искам с едно крило колкото и да е расова. ;) :lol: :lol: :lol:Шегувам се разбира се.Кой е тоя лудия да си купи майка с едно крило? ;) :lol: :lol: :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Северозапада

Мнение #8412 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Топло,топло... ;) :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=Xdq3XcAMKxQ
ИПМ

Мнение #8413 Преди 1 седмица

Георги 1974 написа:https://www.youtube.com/watch?v=Xdq3XcAMKxQ

:doh: пак си буден.Предавам се ще .... ;) :lol: :lol:
Пчелар от: Северозапада

Мнение #8414 Преди 1 седмица

jdrumev написа::doh: пак си буден.Предавам се ще .... ;) :lol: :lol:

Нарани ли кокошките та си се разпищолил из форума.

П.П.Да буден съм сядам да работя сега /за пенсия/, че до одеве забивах колци на доматито /по павликенски/ и други градинарски работи /за насъщния/. Живот ! То па и един живот ама няма да е все така един ден ще свърши.
ИПМ

Мнение #8415 Преди 1 седмица

Георги 1974 написа:Нарани ли кокошките та си се разпищолил из форума.

П.П.Да буден съм сядам да работя сега /за пенсия/, че до одеве забивах колци на доматито /по павликенски/ и други градинарски работи /за насъщния/. Живот ! То па и един живот ама няма да е все така един ден ще свърши.

Днес не рият много,но нали ма знаеш никъкъв сиропь на рояка докато не увидя яйцоци. ;) :lol: :lol:По-край тия кокошки на някой Другари им се вижда белтъка много,ама с тия целувки дето му обещах нещата са ясни като на северния полюс... ;) :lol: :lol: :lol:

Мнение #8416 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Звъня на приятели колеги,че се ограмотявам. ;) Ти кога ще вадиш майки от Кьоравата? ;) :lol: :lol: Ама гледай да не си у паша,че я задънили. ;) :lol: :lol: И да не забравиш.Третирай го отглеждача,че не я искам с едно крило колкото и да е расова. ;) :lol: :lol: :lol:Шегувам се разбира се.Кой е тоя лудия да си купи майка с едно крило? ;) :lol: :lol: :lol:

Пак си сготвил тюрлюгювеч от глупости. Абе, лее ти се мисълта като мръсна вода от градски канал. :lol:
ИПМ

Мнение #8417 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Пак си сготвил тюрлюгювеч от глупости. Абе, лее ти се мисълта като мръсна вода от градски канал. :lol:

Не усещаш ли ,че всучая убиждаш не мен... ;) :lol: Ако това е вярно за МЕЛАСАТА и има неспазване на наредба 13 очебийно.Не трябва ли да се поиска оставката на Министърката зърнарка от всички пчеларски организации? ;) :lol: :lol:
п.п.Внимавай какво ще отговориш,че как те Обичам така и мой дата намръзя като "Б" форум Данче Друмевски. ;) :lol: :lol:

Мнение #8418 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Не усещаш ли ,че всучая убиждаш не мен... ;) :lol: Ако това е вярно за МЕЛАСАТА и има неспазване на наредба 13 очебийно.Не трябва ли да се поиска оставката на Министърката зърнарка от всички пчеларски организации? ;) :lol: :lol:
п.п.Внимавай какво ще отговориш,че как те Обичам така и мой дата намръзя като "Б" форум Данче Друмевски. ;) :lol: :lol:

Вече не се занимавам с органи, организации, партии, стачки, зърнари, пръскачи, мазачи, плескачи, форумозадръствачи.... Каквото изкарам в повече от пчелите им се покланям, ако няма много не им се сърдя. Утре ми искат една тенекийка - благодаря Му :bow-blue: , че се сеща за мен. Аз изисквания нямам, че да имам претенции. Когато моите пчели измираха не ми помогна никой. Аз разбрах от какво е и сега не ми пука. Та всеки да скача според тоягата. Чакай ти някой да те оправи. Може, но отзад. :lol:
ИПМ

Мнение #8419 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Вече не се занимавам с органи, организации, партии, стачки, зърнари, пръскачи, мазачи, плескачи, форумозадръствачи.... Каквото изкарам в повече от пчелите им се покланям, ако няма много не им се сърдя. Утре ми искат една тенекийка - благодаря Му :bow-blue: , че се сеща за мен. Аз изисквания няма, че да имам претенции. Когато моите пчели измираха не ми помогна никой. Аз разбрах от какво е и сега не ми пука. Та всеки да скача според тоягата. Чакай ти някой да те оправи. Може, но отзад. :lol:

Благодари се,че живееш в такъв край/видех го,Бугата раута ;) /.Това което думаш знам,че го думаш да ма нервиш/знаеш ма аз не се нервя от теб/.Не вярвам,че ти си се предал.... ;) :lol: :lol: Ако е наистина така казвай?Да копуваме СКП Форума. :lol: :lol: Знаеш де са парите и де са пашите. ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #8420 Преди 1 седмица

jdrumev написа: аз съм един от най добрите пч.развивачи в БГ

:doh: :doh:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 гости