Закачки между приятели/колеги

Регистриран: Преди 3 години

Мнение #8431 Преди 1 седмица

jdrumev написа:А следя ви да не се изоглавите,че колкото по малко се забатачва един форум толкова по ефтино струва. ;) ;) :lol: :lol:Гледай сме си купили два от СКП на цената на един. ;) :lol: :lol:

Представям си твой собствен форум - само ти срещу себе си. Сам си сереш на главата. И сам.....всичко. One man show
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #8432 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Представям си твой собствен форум - само ти срещу себе си. Сам си сереш на главата. И сам.....всичко. One man show

Прявя Другаря Шойков Модернизатор и си пия кафенциту.Ша му разреша она лайна да си продава огньовката. ;) :lol: :lol:

Мнение #8433 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Прявя Другаря Шойков Модернизатор и си пия кафенциту.Ша му разреша она лайна да си продава огньовката. ;) :lol: :lol:

Барачето и зуница вземи. И те не си поплюват. Ще ти скъсат гъза. Опппс - дупето. :lol:
ИПМ

Мнение #8434 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Барачето и зуница вземи. И те не си поплюват. Ще ти скъсат гъза. Опппс - дупето. :lol:

Ти познаваш ли го Другаря лично? ;) :lol: :lol:

Мнение #8435 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Ти познаваш ли го Другаря лично? ;) :lol: :lol:

Не, но той ми е най - близо и може да стане има няма за 40-45 мин., че сега има много катаджии и не мога да съкратя пътя на 20 мин. ;) :lol:
ИПМ

Мнение #8436 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Не, но той ми е най - близо и може да стане има няма за 40-45 мин., че сега има много катаджии и не мога да съкратя пътя на 20 мин. ;) :lol:

Мой да него намериш като меня.Оди да помага на куцо и сакато/гадно ми звучи нещо,ама е така/.... ;) :lol: :lol:

Мнение #8437 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Мой да него намериш като меня.Оди да помага на куцо и сакато/гадно ми звучи нещо,ама е така/.... ;) :lol: :lol:

Той може да не е като теб. Аз му се обаждам, че съм в района и искам да го видя, а той ми казва - имам гости. :lol:
ИПМ

Мнение #8438 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Той може да не е като теб. Аз му се обаждам, че съм в района и искам да го видя, а той ми казва - имам гости. :lol:

Верно странен ми се вижда и на мен. ;) :lol: :lol:

Мнение #8439 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Верно странен ми се вижда и на мен. ;) :lol: :lol:

Нещо не ме разбра. Ти ми каза, че имаш гости. :lol:
ИПМ

Мнение #8440 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Нещо не ме разбра. Ти ми каза, че имаш гости. :lol:

:roll: :roll: :roll: Ходи по Кюстендилско бре.Знаш ли кви убави дървета има там.Береш шумата сушиш и си правиш гаргара за простатата. ;) :lol: :lol: Аз да имам гости и да върна някой? :think: :naughty: :lol: :lol: Бъркаш ма с някой друг от Елена-Златарица. ;) :lol: :lol: :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 гости