Охрана на пчелина

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #1 Преди 5 месеца

Здравейте колеги.Някой ползва ли фотокамера нс300м на пчелина си.Имам такава но нещо не мога да я настроя да изпраща снимки.Ако някой знае специалист в Бургас да даде телефон или укаже помощ.
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Североизток

Мнение #2 Преди 5 месеца

mata написа:Здравейте колеги.Някой ползва ли фотокамера нс300м на пчелина си.Имам такава но нещо не мога да я настроя да изпраща снимки.Ако някой знае специалист в Бургас да даде телефон или укаже помощ.

Има един, де му казват Месия. Той е с подобна. Tarty, се именува тук, но малко тежък го дава напоследък. Ако склони, може и да ти съдейства, ама....
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #3 Преди 5 месеца

Сим картата към кой оператор е? Имам настройките за Виваком, май и за Теленор
Проф.

Мнение #4 Преди 5 месеца

kuline написа:Има един, де му казват Месия. Той е с подобна. Tarty, се именува тук, но малко тежък го дава напоследък. Ако склони, може и да ти съдейства, ама....

В едно село до Перник съм от началото на седмицата, та жената винаги може да влезе в ловните форуми и да търси инфо, а може и някой ел техник' занимаващ се с камери да и помогне. Напоследък съм наистина тежък, наближавам 95 кила, ама пак ми се репчиш нещо, то да не си помисли човек, че ще спреш с подигравките. Тъп ли си наистина или така си се родил?
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #5 Преди 5 месеца

tarty написа:В едно село до Перник съм от началото на седмицата, та жената винаги може да влезе в ловните форуми и да търси инфо, а може и някой ел техник' занимаващ се с камери да и помогне. Напоследък съм наистина тежък, наближавам 95 кила, ама пак ми се репчиш нещо, то да не си помисли човек, че ще спреш с подигравките. Тъп ли си наистина или така си се родил?

Ми да вземеш да походиш малко из балкана, а не само да ядеш и пиеш :lol:
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
Проф.

Мнение #6 Преди 5 месеца

Дамян Дамянов написа:Ми да вземеш да походиш малко из балкана, а не само да ядеш и пиеш :lol:

Невероятни кюфтета и кебапчета има в механата им, със селски подправки и не можеш да им видиш края и всичко това за един лев бройката. Иначе вали до обяд, а после слънце, уж 7° а съм по една тениска навън, във момента наоколо всичко е бяло от цвят.

Мнение #7 Преди 5 месеца

tarty написа:В едно село до Перник съм от началото на седмицата, та жената винаги може да влезе в ловните форуми и да търси инфо, а може и някой ел техник' занимаващ се с камери да и помогне. Напоследък съм наистина тежък, наближавам 95 кила, ама пак ми се репчиш нещо, то да не си помисли човек, че ще спреш с подигравките. Тъп ли си наистина или така си се родил?

Абе ти ни са водиш, ни са караш! - народна приказка.
Вече не знам как да пиша, само и само да ти е угодно.
Може и да съм тъп, може и да не съм. :D
Споделих, за да помогна, на .,..ти щом не искаш, това е друг въпрос. Значи щом сме у Перник, не можем да помагаме. Ех, ех, ех :clap:
Проф.

Мнение #8 Преди 5 месеца

kuline написа:Абе ти ни са водиш, ни са караш! - народна приказка.
Вече не знам как да пиша, само и само да ти е угодно.
Може и да съм тъп, може и да не съм. :D
Споделих, за да помогна, на .,..ти щом не искаш, това е друг въпрос. Значи щом сме у Перник, не можем да помагаме. Ех, ех, ех :clap:

Хахах да бе да, ще помагам. Ти нали затова ме нападаш потоянно, че навремето съм изказал собствено мнение. Има две пчеларски дружества в Бургас готови да помогнат на всички желаещи.
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #9 Преди 5 месеца

tarty написа:Хахах да бе да, ще помагам. Ти нали затова ме нападаш потоянно, че навремето съм изказал собствено мнение. Има две пчеларски дружества в Бургас готови да помогнат на всички желаещи.

То едното не е ли на АПОСТОЛИТЕ? :D :D :D

Мнение #10 Преди 5 месеца

tarty написа:Хахах да бе да, ще помагам. Ти нали затова ме нападаш потоянно, че навремето съм изказал собствено мнение. Има две пчеларски дружества в Бургас готови да помогнат на всички желаещи.

Не ви знам пчеларските дружества, колко и какви са! Знам обаче, че човек щом иска да помогне безкористно, го прави, всичко друго е оправдание. Това е на тъпия дерзание. :D

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 гости