Охрана на пчелина

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #21 Преди 2 месеца

SMTP on
MODE MANUAL
COUNTRY OTHER
OPERATOR OTHER

SERVER SETTING
TYPE GMAIL
SERVER SMTP.GMAIL.COM
PORT 465
После въвеждаш твоя Gmail и паролата, които да ползва камерата, за да изпраща снимките.
APN internet.Vivacom.Bg
ACCOUNT VIVACOM
PASSWORD VIVACOM
Email setting мейла на който да получаваш снимките.
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #22 Преди 2 месеца

Мерси колега.В понеделник ще опитам с тях.Поздрави.
Стаж: Пчелар

Мнение #23 Преди 14 часа

Това съм ас заено с пазача на бившия ми пчилин.Сига не знам кой го охранява.
Прикачени файлове
Охрана на пчелина - IMG-2b690d335b248a7a421728d6a71e905f-V.jpg
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #24 Преди 14 часа

нов написа:Това съм ас заено с пазача на бившия ми пчилин.Сига не знам кой го охранява.
Изображение

:D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: Със Слонове ли го храниш? :D :D

Мнение #25 Преди 14 часа

jdrumev написа::D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: Със Слонове ли го храниш? :D :D

Не.С ярета. Че тъс година са по 3--4 на коза. Кът ги няма яде ярма кът теле. Един път докара цял сръндак ама не ми даде да се доближа до него и на 10 метра. Опоска го само за ден и половина.
ИПМ

Мнение #26 Преди 14 часа

нов написа:Не.С ярета. Че тъс година са по 3--4 на коза. Кът ги няма яде ярма кът теле. Един път докара цял сръндак ама не ми даде да се доближа до него и на 10 метра. Опоска го само за ден и половина.

Вземай му копърка по ефтино излиза.Ама и ти ква си хиена.Като бати Милко си го завъртял тоя мустак... :D :D

Мнение #27 Преди 13 часа

jdrumev написа:Вземай му копърка по ефтино излиза.Ама и ти ква си хиена.Като бати Милко си го завъртял тоя мустак... :D :D

Е ти пък чак хиена не съм пораснал. Туй пойче отива на твоя месия. Че си мязаме с бат Милко вярно е. Кат идва в Н.Загора ма видя на концерта и ми вика --идвай с мене и кат съм не добре ще излизаш ти. Голям смях падна. От тогъва си ходим на гжсти с него и много ми помага кът закъсам.
А за копърката не си прав. Не ще. А яретата са без пари.
.
ИПМ

Мнение #28 Преди 13 часа

нов написа:Е ти пък чак хиена не съм пораснал. Туй пойче отива на твоя месия. Че си мязаме с бат Милко вярно е. Кат идва в Н.Загора ма видя на концерта и ми вика --идвай с мене и кат съм не добре ще излизаш ти. Голям смях падна. От тогъва си ходим на гжсти с него и много ми помага кът закъсам.
А за копърката не си прав. Не ще. А яретата са без пари.
.

Будала,ама нали отводки прави и не мой да пееш"Елате пиленца при Батко". :D :D :lol: :lol: :D :DАз моите вчера ги отиках по 20 на рамка.Надали щха да ми донесат след обединението по 20-30 кила. ;) :D :D :lol: :lol:

Мнение #29 Преди 13 часа

jdrumev написа:Будала,ама нали отводки прави и не мой да пееш"Елате пиленца при Батко". :D :D :lol: :lol: :D :D

То и ти не можеш да отглеждаш пчели, но от теб по - гУлем нЕма. :lol:
ИПМ

Мнение #30 Преди 13 часа

solaris60 написа:То и ти не можеш да отглеждаш пчели, но от теб по - гУлем нЕма. :lol:

Мой да съм малък още,но пчела да правя няма равен на мене си.От как открих,че има хибриди и мед виждам.Обирам на отводките и пълня корпусите,а на тяхно място за градеж ;) :D :D Да те питам аз теб.Рано ли е да пущам дъната или първо да извадя меда? :D :D :lol: :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: , , и 23 гости