Е ли пчеларството пчеларство?

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #41 Преди 8 месеца

Еваха му мамата на това пчеларство някой с акъл.Аз се замислям не е ли по добре да продам кошерите и да отворя магазин за пч.добавки и храни. :D :lol:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #42 Преди 8 месеца

jdrumev написа:Еваха му мамата на това пчеларство някой с акъл.Аз се замислям не е ли по добре да продам кошерите и да отворя магазин за пч.добавки и храни. :D :lol:

Е някои отвориха и без да продават кошерите
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #43 Преди 8 месеца

barkov1982 написа:Е някои отвориха и без да продават кошерите

Аз освен тях нямам нищо друго бре. :D :lol: :D От де пари да започна. :D :D
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #44 Преди 8 месеца

jdrumev написа:Аз освен тях нямам нищо друго бре. :D :lol: :D От де пари да започна. :D :D

Е от там ще да е, тогава ще да е пчеларството, пчеларство. :violin: :violin: :violin:
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #45 Преди 7 месеца

Бах мааму и животя.

Не, че ми се отдава, ама в перманентното състояние на алкохолен делириум ми идват на талази мисли, размисли, съждения, че и страсти.
Е, то да е за нещо... пък, то било за житието на ординарния (за да съм точен, ще река Честния, отруден, винаги неразбран, и никога незапомнен средно-статистически българин), който за бога, винаги трябва да е наебан. Да, така е! Цензурирайте ме , докладвайте ме - все тая! Българинът винаги е бил ЕБАН! Повечето пъти - на два ката.
Кой го ебе?
Извинявайте, ама това е държавна тайна...
Като споменах ЕБАНЕТО: Абе, тук принципно идва реч за взаимно удоволствие и удовлетворение... Демек, на българинът му е КЕФ да му го поставят изотзадзе, не рипа от това, ама рипа да реве, квичи, и се кълне в някакви идоли, особено по време на така наречените "избори".
В крайна сметка изглежда, че българинът е доволен и удовлетворен от въпросната манипулация. Още повече, че си търси аналогична такава и от всевъзможни други източници...
Бах мама му, кат се замисля - че то аз не съм българин тогава!
Ми сега???
И циганин не съм, и турчин не съм, че и арменец (имат пари последните деба, кат чифутите имат...), и грък не съм, щото иначе щеше да рева срещу ЕУ-то...
Значи съм неосъзнато същество, хеле за тези години и с децата ми - полово ориентиран.
Бах го!
Какво съм най-накрая, мохикан ли, храчка ли, или угасваща свещ в мрака?
Мисля, ама не мога да реша.....
(Следва продължение..)
Пчелар от: Североизток

Мнение #46 Преди 7 месеца

morriddin написа:Бах мааму и животя.

Не, че ми се отдава, ама в перманентното състояние на алкохолен делириум ми идват на талази мисли, размисли, съждения, че и страсти.
Е, то да е за нещо... пък, то било за житието на ординарния (за да съм точен, ще река Честния, отруден, винаги неразбран, и никога незапомнен средно-статистически българин), който за бога, винаги трябва да е наебан. Да, така е! Цензурирайте ме , докладвайте ме - все тая! Българинът винаги е бил ЕБАН! Повечето пъти - на два ката.
Кой го ебе?
Извинявайте, ама това е държавна тайна...
Като споменах ЕБАНЕТО: Абе, тук принципно идва реч за взаимно удоволствие и удовлетворение... Демек, на българинът му е КЕФ да му го поставят изотзадзе, не рипа от това, ама рипа да реве, квичи, и се кълне в някакви идоли, особено по време на така наречените "избори".
В крайна сметка изглежда, че българинът е доволен и удовлетворен от въпросната манипулация. Още повече, че си търси аналогична такава и от всевъзможни други източници...
Бах мама му, кат се замисля - че то аз не съм българин тогава!
Ми сега???
И циганин не съм, и турчин не съм, че и арменец (имат пари последните деба, кат чифутите имат...), и грък не съм, щото иначе щеше да рева срещу ЕУ-то...
Значи съм неосъзнато същество, хеле за тези години и с децата ми - полово ориентиран.
Бах го!
Какво съм най-накрая, мохикан ли, храчка ли, или угасваща свещ в мрака?
Мисля, ама не мога да реша.....
(Следва продължение..)

Е как какъв? Ти си от народните будители. Да ти е честит празника! :D
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Мнение #47 Преди 7 месеца

kuline написа:Е как какъв? Ти си от народните будители. Да ти е честит празника! :D

А стига бе. Верно ли? :)

Мнение #48 Преди 7 месеца

kuline написа:Е как какъв? Ти си от народните будители. Да ти е честит празника! :D

Хах, ще ми се да ми гъделичкат егото, ама нъл съм си честен - от моята мая, хляб няма да втаса... :D
Иначе, Калински, има и нещо вярно в думите ти - по малките часове да дращиш у мрежата, все ще събудиш някого... :thumbup:
Пчелар от: Североизток

Мнение #49 Преди 7 месеца

morriddin написа:Хах, ще ми се да ми гъделичкат егото, ама нъл съм си честен - от моята мая, хляб няма да втаса... :D
Иначе, Калински, има и нещо вярно в думите ти - по малките часове да дращиш у мрежата, все ще събудиш някого... :thumbup:

Нямах това предвид - малките часове, по-скоро пиперливия ти изказ, който в определени моменти е крайно необходим, за да изгони педерастията, тъй като сме заспали ПУ.....КИ. :D
Да, по-добре е да топаме топката в центъра и да се правим на умрели лисици, но понякога е добре да се казва прямо куме в очи. Абе и Еленския лангудер се мъчи, ама време му не стига - пак избори, втори тур. :lol:
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Мнение #50 Преди 7 месеца

Е, той (изказът) ми е такъв, оти много тръни съм газил и много блата съм минал.
Уви, от педерастията отърване няма!

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 гости