Е ли пчеларството пчеларство?

Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #11 Преди 1 месец

Актуализация от поредните професори в пчеларството.
Много ме кефи кат реча: "Аз казвах ли ви!"
Не знам дали от злоба (както спомена др. Кисов), или от неприкосновен нихилизъм от моя страна, но обединение на пчеларите няма да има НИКОГА! Винаги съм казвал, че като не можеш да правиш нещо, трябва да смениш дейността. Кое е толкова трудно за преглъщане? Програмите. Заел съм се с една таблица на "колеги", работещи само по тази линия. Да сме живи и здрави, ще добавя още имена в нея. Трябва да се видят всички маймунски гъзове, пък после да се дискутира дали аджеба, профи-то може да реве за помощи кат циганка с десетина нови гласоподавателчета.
Кой е по-профи, решава пазарЪт, не бат Боян, Христофор или Калоян. И да не ми вЕрвате - това е реалността!
Регистриран: Преди 4 месеца
Стаж: Майстор пчелар

Мнение #12 Преди 1 месец

morriddin написа:...По него време купих към 300 бурканчета от онези - делвичките, напълних ги и почнах да ги подарявам на всеки желаещ. Така спечелих клиенти, с които работя и до днес...

Как проведе операция - "медна делвичка"? Колко мл. са тези бурканчета?

Мнение #13 Преди 1 месец

Има всякакви, аз ползвах 230мл. и 400мл.
Подарявал съм и не малко 720мл. стандартен.
Даже и в групата на въпросния Цеков.
Та, боли ме у.я кой ме аресва и кой - не!
Ако не моеш да снасяш яйца за Великден, със сигурност ще ти свият врата преди Коледа!
Такива ми ти работи...
ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #14 Преди 1 месец

зуница написа:Очакваш МЕД? Нали? ;) Да ама, не! :idea: Меда ти го повръща! :lol: :rolling:

По връща,но без програми тия години си е хамалогия,а остава и да подписва Договор за наетата работна ръка. :D :D Абе кое Профи подписва договори когато наема работна ръка? :D :D :lol: :lol: Да си оправят малко тях си че после да ни пипат КРАСТАВИЦИТЕ/Данче Друмевски/. :D :D :lol: :lol:

Мнение #15 Преди 1 месец

Провокиран от разни размисли и страсти напоследък, взех, че погледнах контактите на г-н.Кисов.
С огромно неЗАДОВОЛСТВО установих, че 1/3 от списващите тук фигурират при него.
Заключените контакти на няколкото от ВАС, колеги, не пречат да се видят същите през отворен акаунт.
Попаднах и на познати ЛИЦА от моя район, за които други лица ми викаха тук, че видиш ли - били читави ора, и били активисти у сектора.... :D
Удвлетворен, мое си лягам - едва ли ще изчакам Емо Янев да отговори на въпросите ми, щото диалога мое да е тайна, кат лекция на дружество с абонамент.
Мишки ме нападнаха тази година, ама тва щото един бурсук изяде и 2та смока, дето ми беха като деца...
Тъй било в природата - бурсуците винаги унищожават полезните елементи наоколо. :(
Ама, таблицата се пълни, та някои ЛИЦА ще спонавам по име, длъжност и малка скрита камера. :dance:
ИПМ

Мнение #16 Преди 1 месец

Хубаво нещо са контактите.Ако не вярваш питай бат Боян. :D :D :lol: :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Северозапада

Мнение #17 Преди 1 месец

morriddin написа:Провокиран от разни размисли и страсти напоследък, взех, че погледнах контактите на г-н.Кисов.
С огромно неЗАДОВОЛСТВО установих, че 1/3 от списващите тук фигурират при него.
Заключените контакти на няколкото от ВАС, колеги, не пречат да се видят същите през отворен акаунт.
Попаднах и на познати ЛИЦА от моя район, за които други лица ми викаха тук, че видиш ли - били читави ора, и били активисти у сектора.... :D
Удвлетворен, мое си лягам - едва ли ще изчакам Емо Янев да отговори на въпросите ми, щото диалога мое да е тайна, кат лекция на дружество с абонамент.
Мишки ме нападнаха тази година, ама тва щото един бурсук изяде и 2та смока, дето ми беха като деца...
Тъй било в природата - бурсуците винаги унищожават полезните елементи наоколо. :(
Ама, таблицата се пълни, та някои ЛИЦА ще спонавам по име, длъжност и малка скрита камера. :dance:

Къртици казваш има :think: :think: :think:
ИПМ

Мнение #18 Преди 1 месец

Георги 1974 написа:Къртици казваш има :think: :think: :think:

Не е точно така.У Феййса всеки търси контакти за зло и добро. ;) :D :D
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар

Мнение #19 Преди 1 месец

morriddin написа:...Тъй било в природата - бурсуците винаги унищожават полезните елементи наоколо....

Значи обединяване може да има, ако преди това има разграничаване! :think:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
Регистриран: Преди 2 години

Мнение #20 Преди 1 месец

morriddin написа:Удвлетворен, мое си лягам - едва ли ще изчакам Емо Янев да отговори на въпросите ми, щото диалога мое да е тайна, кат лекция на дружество с абонамент.

Кажи какво точно те интересува. Аз на подобен род срещи не присъствам като споменатата в другата тема. Не че не бях поканен. Но винаги съм странял от подобни мероприятия. Колкото до ползотворния диалог това ми казаха колеги които са били там! Всичко е минало в един нормален тон на разговор. А какво точно се е говорило и произлязло ли е някой градивно предложение, ще стане ясно от предложенията на 6-те предстаяителя в бъдеще! Не бягам от отговорност и ще отговоря на всичките ти въпроси ако има такива. Отивам по пчелините и ще съм на линия след няколко часа. Колкото до темата с хоби пчеларите че гледам пак се дъвче аз съм си изказвал мнението не един път и то е че такова разделение не трябва да има. Но иначе аз съм един обикновен хоби пчелар
За какво му е на един мъж да прави каквото и да било в живота си, ако няма една жена до него, която да му каже: Браво, страшен си! Джоко Росич

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 гости