Е ли пчеларството пчеларство?

Регистриран: Преди 3 години

Мнение #51 Преди 7 месеца

morriddin написа:Е, той (изказът) ми е такъв, оти много тръни съм газил и много блата съм минал.
Уви, от педерастията отърване няма!

Тук имам един, който прихваща от всички по малко. Току виж прихванал и от теб, че какъвто му е изказа и кат' прибави и туй, ще трябва да бегаме не знам къде. А и постовете по 3-4 на куп мята. Но сега харчи пари от изборите. Като му мине треската по Фандъка и Майчето го очакваме. :)
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #52 Преди 7 месеца

И нали си е моята тема за сране по форумите, та:
Бах маа му и животя vol.2

Тъй като мазохизмът ми явно няма граници, взех, че напуснах работата си и се инсталирах " на село".
Последното е меко казано, щото нито ми е село, нито пък е далече от адресната ми регистрация, жената и вече израстналите ми щерки. (има - няма 10км.)
И... станах кръчмар. :D :D :D
Мое да не взема и минималната заплата, ама пък ще наглеждам МАМА, че хич не я бива, пчеличките ми са на 500м., работилницата ми също е тъдява - изобще: идилия замисяна преди време.
Е, убаво, ама съселяните ме взеха за абдал, та се почна с молби за вересии, пари назаем и пр. Очакванията им се попариха набързо в следващите 3 седмици. Вересиите се спряха, и от 3 бона натрупани, събрах почти всичко. Естествено имаше недоволни, но се кротнаха бързо.
Обаче...
Близо месец вече седя като изповедник във въпросната кръчма и слушам, гледам само лицемерие и злоба. В невероятни размери. Постоянно. Отвсякъде. Дори и от такива, на които даваш хляб в ръцете!
Е, къде бъркаме? (да не се чете от гинеколози у форума)
Явно, има ли човек - има проблем...

Мнение #53 Преди 7 месеца

morriddin написа:И нали си е моята тема за сране по форумите, та:
Бах маа му и животя vol.2

Тъй като мазохизмът ми явно няма граници, взех, че напуснах работата си и се инсталирах " на село".
Последното е меко казано, щото нито ми е село, нито пък е далече от адресната ми регистрация, жената и вече израстналите ми щерки. (има - няма 10км.)
И... станах кръчмар. :D :D :D
Мое да не взема и минималната заплата, ама пък ще наглеждам МАМА, че хич не я бива, пчеличките ми са на 500м., работилницата ми също е тъдява - изобще: идилия замисяна преди време.
Е, убаво, ама съселяните ме взеха за абдал, та се почна с молби за вересии, пари назаем и пр. Очакванията им се попариха набързо в следващите 3 седмици. Вересиите се спряха, и от 3 бона натрупани, събрах почти всичко. Естествено имаше недоволни, но се кротнаха бързо.
Обаче...
Близо месец вече седя като изповедник във въпросната кръчма и слушам, гледам само лицемерие и злоба. В невероятни размери. Постоянно. Отвсякъде. Дори и от такива, на които даваш хляб в ръцете!
Е, къде бъркаме? (да не се чете от гинеколози у форума)
Явно, има ли човек - има проблем...

Позната картинка. ......Написах много, но го изтрих....
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Пчелар

Мнение #54 Преди 7 месеца

morriddin написа:...

Чувал ли си за сатирът Силен?
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #55 Преди 6 месеца

Ей го на, ще стане пчеларстото пчеларство
Регистрирайте се, за да видите линка
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух

Мнение #56 Преди 6 месеца

barkov1982 написа:Ей го на, ще стане пчеларстото пчеларство
Регистрирайте се, за да видите линка

До вчера разисквахме, че искат да ги изкарат от населените места, че опасни, а сега ще ги вкараме в града. В гъсто населени места. Е, нЕма такава държава. :)
Пчелар Мераклия

Мнение #57 Преди 6 месеца

solaris60 написа:До вчера разисквахме, че искат да ги изкарат от населените места, че опасни, а сега ще ги вкараме в града. В гъсто населени места. Е, нЕма такава държава. :)

Е Агрото може да инвестира ;)
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Регистриран: Преди 11 месеца
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #58 Преди 6 месеца

barkov1982 написа:Е Агрото може да инвестира ;)

Аз на него по му имам вяра, отколкото на тези! И банката им помага, и дарители и за какво? Да "помогнат на пчелите да оцелеят в градски условия". :clap: :clap: Че те си се справят доста добре и без тяхното проучване :think:
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #59 Преди 6 месеца

dvd111 написа:Аз на него по му имам вяра, отколкото на тези! И банката им помага, и дарители и за какво? Да "помогнат на пчелите да оцелеят в градски условия". :clap: :clap: Че те си се справят доста добре и без тяхното проучване :think:

Да дойдат във Варна да им покажа няколко хралупи в Морската градина и да си ръчкат наволя.... ;)
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Пчелар Мераклия

Мнение #60 Преди 6 месеца

nikawr написа:Да дойдат във Варна да им покажа няколко хралупи в Морската градина и да си ръчкат наволя.... ;)

Е аз идвам две години що не ги показа на мен бре ;)

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 гости