Е ли пчеларството пчеларство?

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #61 Преди 6 месеца

barkov1982 написа:Е аз идвам две години що не ги показа на мен бре ;)

Таз година прибрах едно ройче от там. Дадох го на аверчето да видим догодина как ще се развие... :)
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Регистриран: Преди 1 година
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #62 Преди 6 месеца

barkov1982 написа:Ей го на, ще стане пчеларстото пчеларство
Регистрирайте се, за да видите линка

Еваси гаменщината и неква банка търси дарители :confusion-questionmarks:
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: скоро

Мнение #63 Преди 6 месеца

dvd111 написа:Да "помогнат на пчелите да оцелеят в градски условия". :clap: :clap: Че те си се справят доста добре и без тяхното проучване :think:

най-добрата помощ ще е да не им се месят въобще, ама ей го на, чудят се какви дивотии да измислят само и само да се усвои некоя пара
Регистриран: Преди 1 година
Пчелар от: Пловдив

Мнение #64 Преди 6 месеца

Перо Мелиферо написа:най-добрата помощ ще е да не им се месят въобще, ама ей го на, чудят се какви дивотии да измислят само и само да се усвои некоя пара

Много си прав!Управляват ни най–наглите крадци в света!

Мнение #65 Преди 6 месеца

Kebapa1912 написа:Много си прав!Управляват ни най–наглите крадци в света!

Това е доброволна инциатива на пчелар, която ще се финансира с дарения. Какви управляващи, какви 5 лева!
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"

Мнение #66 Преди 6 месеца

Боян Палов написа:Това е доброволна инциатива на пчелар, която ще се финансира с дарения. Какви управляващи, какви 5 лева!

https://www.youtube.com/watch?v=eKIOURDOG3E
Що се правиш на гламав? :mrgreen:
Айшето казала: "а дано, ама на дали" :lol:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #67 Преди 6 месеца

Боян Палов написа:Това е доброволна инциатива на пчелар, която ще се финансира с дарения. Какви управляващи, какви 5 лева!

Я кой бил тука? Ти да не кацна от висинето при пчеларите? Да ти сберем по некое левче и кошерче да ти купим за на тераската в Младост?Та дано и от пчели нещо прихванеш и спреш за се мушиш де не ти е работата! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Мнение #68 Преди 6 месеца

зуница написа:Я кой бил тука?

Няма отърване братче. :lol:
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #69 Преди 1 месец

Да си съживя умрелия/та/ тема.
Чудих се дъл да не се изсера в "Човешката природа", ама нъл съм си тактик, викам - сери си у дома бре - там е най-убаво.
Та накратко:
Неизвестни лица посегнаха на кътчето в природата, което бях създал преди няколко години на пчелина си. Иде реч, за маса за почивка и почерпка с прилежащите пейки около нея. Откраднаха ми 2 тръвни, дървата за барбекюто, разбиха пейките, а днес констатирах, че са ми свили и теглича от единия фургон??? 60-70 кила джилязо, чуек!
Професионалисти от близките села, които ме мислят за добър човек...
Не че не съм такъв, де - на единия "подарих" професионална фуражомелка за 300пари, пък другия ми дължи още толкова.
Ся, сигурно са си мислили, че не моем разбра, че са точно те двамата, ама нали недолюбвам бг правосъдието... та по Крумовски се получи...
Те така се подхожда с въпросните лица, само с до пълнението, че другия път няма да е Хан Крум, ами Рон Джереми!
Съдете ме, ако съм виновен... :D :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=QUvVdTlA23w

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: и 53 гости