Профи и Ореховата шума

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #41 Преди 2 месеца

зуница написа:За тия терористичните ли питаш?
За тях ни съм чувал! Ни искам да чувам! :naughty: Щот не знам кой чете. :law-policered:

За мозъчните клетки говори :think:
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:

Мнение #42 Преди 2 месеца

Боян Палов написа:"Ум царува, ум робува, ум патки пасе".

Ти кой ум си? ;)
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #43 Преди 2 месеца

Дамян Дамянов написа:За мозъчните клетки говори :think:

Ти пък веднага ме хвана как се измъквам от отговор! :lol: Знам само , че будните са малцинство. :( И освен , че са малцинство, са и много мързеливи. :oops: При някои хора никога не се хващат за работа. :naughty:
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #44 Преди 2 месеца

зуница написа:Казвам аз , че трябва да те щадим, ама ти хептен се отпускаш.Поне помисли да се замислиш! Все нещо трябва да е останало в главата.А размърдай го вместо цитати от "тезиси" да ни сервираш.Преди "Партията" и "Политбюро" ни спускаха тезиси чрез "Партийните" , сега "Европейски директиви" от "Европейски съвет" чрез тебе ли да получаваме?
Мисли , мисли! :think:

То ако ставаше с мислене ехеее. Някой да ни е питал като е подписвал договорите за влизане в ЕС? Мен да си ме чул някога да рева за проекти, субсидии или de minimis?
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #45 Преди 2 месеца

solaris60 написа:Ти кой ум си? ;)

На моя си! Винаги съм му се доверявал и в малко случаи ме е подвеждал.
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
Пчелар от: Северозапада

Мнение #46 Преди 2 месеца

зуница написа:Ти пък веднага ме хвана как се измъквам от отговор! :lol: Знам само , че будните са малцинство. :( И освен , че са малцинство, са и много мързеливи. :oops: При някои хора никога не се хващат за работа. :naughty:

А Данчо е маскирал темата човек ако попита някой случаен Хомо Сапиенс:
-Какво ще ни кажете за ,, Профи и Ореховата шума,, , задължително с главно О, ще чуете:
- Ааааа, хм, хм, е ........го.
Пчелар от: Северозапада

Мнение #47 Преди 2 месеца

Боян Палов написа:Надявам се да схващаш, че пишеш откровени глупости! Кой нормален човек би сложил 600 кошера на едно място??? Има ли такъв пчелин в България???

Бай Бояне оказа се прав но не за бройката кошери а за броя пчелари.Днес бях при пчелите и попитах от любопитство 600 кошера са, но на 3 пчелари които практикуват подвижно.
Мед за сега не са вадили а липата е преминала.Не съм се интересувал за повече инфо не ми влиза в работата, всеки си търси място под Слънцето.
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #48 Преди 2 месеца

Георги 1974 написа:Бай Бояне оказа се прав но не за бройката кошери а за броя пчелари.Днес бях при пчелите и попитах от любопитство 600 кошера са, но на 3 пчелари които практикуват подвижно.
Мед за сега не са вадили а липата е преминала.Не съм се интересувал за повече инфо не ми влиза в работата, всеки си търси място под Слънцето.

Жоре, зависи от района брато! Тука в Добружата 600 кошера за едно село са като село без кошери... :lol: А другаде и 100 са много.
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #49 Преди 2 месеца

Бат Боян да вземе да уточни от кой район е. Че, ако е от моя - изкарвам му кирливите кметски гащи на момента... (бивши естествено)...

Мнение #50 Преди 2 месеца

morriddin написа:Бат Боян да вземе да уточни от кой район е. Че, ако е от моя - изкарвам му кирливите кметски гащи на момента... (бивши естествено)...

Бат ти Боян не е пчелар, та можеш да го смяташ във всеки. :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 гости