Коронавирус

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Северозапада

Мнение #171 Преди 1 седмица

зуница написа:Ей! На никой ли не му мина през акъла, че тоя вирус реши проблемите с пенсионните реформи по света? Хората протестираха от Франция до Бразилия срещу тоя тип реформи лишаващи ги от справедливи пенсии.Днес никой не протестира.Просто с възрастта си умира.И паричките остават у пенсионните фондове.
Вирусът е опасен за болните и възрастните. Кои останаха? Богатите и младите.Колко са милионерите в България? Всяка година нараства броя им.Какво правят днес? Пари! Цените пълзят тайничко нагоре.
Оня шут Марешки вече почна да осребрява заразата.Лекарството за сърце Конкор Кор от 4.76 лв. вече е 4.85 лв. А театър в Народното събрание прави.Само той ли е? Другите не ги виждаме, но като кърлежи ни смучат кръвчицата докато се усетим.
"Великанът" на интелекта Б.Б. ще подпомага "бизнеса", а не гражданите.Кому служи държавата? На бизнеса.Гражданите, кучета ги яли.Не ви харесват ограниченията? Ако сте живи и здрави значи има място за още.Докато мърдате ще ви стискат за гушата.Повод все ще се намери. :x

,,Съобщават само за мъже и жени загинали от коронавирус. А другите 7-8 пола не боледуват ли? Какво се случва?,,
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #172 Преди 1 седмица

зуница написа:Ей! На никой ли не му мина през акъла, че тоя вирус реши проблемите с пенсионните реформи по света? Хората протестираха от Франция до Бразилия срещу тоя тип реформи лишаващи ги от справедливи пенсии.Днес никой не протестира.Просто с възрастта си умира.И паричките остават у пенсионните фондове.
Вирусът е опасен за болните и възрастните. Кои останаха? Богатите и младите.Колко са милионерите в България? Всяка година нараства броя им.Какво правят днес? Пари! Цените пълзят тайничко нагоре.
Оня шут Марешки вече почна да осребрява заразата.Лекарството за сърце Конкор Кор от 4.76 лв. вече е 4.85 лв. А театър в Народното събрание прави.Само той ли е? Другите не ги виждаме, но като кърлежи ни смучат кръвчицата докато се усетим.
"Великанът" на интелекта Б.Б. ще подпомага "бизнеса", а не гражданите.Кому служи държавата? На бизнеса.Гражданите, кучета ги яли.Не ви харесват ограниченията? Ако сте живи и здрави значи има място за още.Докато мърдате ще ви стискат за гушата.Повод все ще се намери. :x

Ти не си нормален/шегичка/.Ф5 първи умира и то това него е измислил Муесей.Ако толкова е вежд Жорката Кръстев в материята Пчеларастване ще направи един клип точно за Ф5,но малко са му още МПС-та.... ;) :lol: :lol:
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #173 Преди 1 седмица

Георги 1974 написа:,,Съобщават само за мъже и жени загинали от коронавирус. А другите 7-8 пола не боледуват ли? Какво се случва?,,

Зависи кой брой Жорка, и от кой от останалите 5-6 пола е... :lol:
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
ИПМ

Мнение #174 Преди 1 седмица

nikawr написа:Зависи кой брой Жорка, и от кой от останалите 5-6 пола е... :lol:

Пита за пидирастите бре него ли разбра. ;) :lol: :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #175 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Пита за пидирастите бре него ли разбра. ;) :lol: :lol: :lol:

И те се изпокриха като правозащитници от Хелзинкски комитет. Тия що не съдят сега Българската държава за ограничаване на основни права на гражданите? Защото никой не им плаща за това! Всичкото джендър е в дълбока нелегалност. :angry-fire:
ИПМ

Мнение #176 Преди 1 седмица

Днес събахля рязко ми дойде една мисъла верно от напъване ми е,но пък ми е мисъл.Как някой решава ко да правим като не знае кое е правилно и кое не е при полужение,че няма лек за куравируса?Това е същото аз да ви думам как да си лекувате пчелите за Торамангюл... :lol: :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #177 Преди 1 седмица

зуница написа:И те се изпокриха като правозащитници от Хелзинкски комитет. Тия що не съдят сега Българската държава за ограничаване на основни права на гражданите? Защото никой не им плаща за това! Всичкото джендър е в дълбока нелегалност. :angry-fire:

Джендари?Аз за ко писъх за Майките дето Муесей думаше? ;) :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #178 Преди 1 седмица

jdrumev написа:...Това е същото аз да ви думам как да си... :lol: :lol: :lol:

Понякога имаш гениални прозрения! :thumbup:
ИПМ