Коронавирус

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #181 Преди 1 седмица

Защо то вече не вкарват мед от Украйна и Китай.... ;) :lol: :lol:
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #182 Преди 1 седмица

Коронавирус - influenza-burden-chart2-960px.jpg

Това е официална статистика в щатите. Смъртните случаи са по върховете. Пандемия няма!!!
Защо сега се наиграхме?
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #183 Преди 1 седмица

rumenggr написа:influenza-burden-chart2-960px.jpg

Това е официална статистика в щатите. Смъртните случаи са по върховете. Пандемия няма!!!
Защо сега се наиграхме?
Изображение

А защо 3 дивизии пътуват към европа? ;) Гледай,че ацетезала бил лек,а те го ползват редовно?Румба искаш ли да си Бобър? :lol: :lol: :lol:
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #184 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Пита за пидирастите бре него ли разбра. ;) :lol: :lol: :lol:

Аз го разбрах, ама ти ме разбра кой брои и от кой пол е.... :lol:
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Лонг Джон Силвър
Стаж: Опитен пчелар
Пчелар от: Пловдив

Мнение #185 Преди 1 седмица

Перете и изгладете маските преди употреба.
Сега всичко се юрна да шие маски от застояли платове по складовете.
Ако знаете каква е хигиената в такива складове :doh: прах, бълхи и мишки. Не се майтапя. Те шият и хората слагат на устата. Пазим се от Корона ама да не тръгне друга пандемия, че с тази стара канализация !!!
Другото е че маска от тъкан плат ИЗОБЩО не върши работа. Търсете маски от нетъкан текстил. При него липсват дупките образувани от преплитането на нишките. Очаквам скоро да пуснат маски и от трико :doh: че и от него има бая застояло.
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Контакт:

Мнение #186 Преди 1 седмица

Въобще маските от плат нищо не вършат срещу вируси. Не случайно тези маски са бактериологични, а не вирусни. Ето една примерна снимка на размера... ;)
Коронавирус - 71703326_10156884238175939_2073802753892679680_n.jpg

Ако искаш да се предпазиш от вирус, е нужно маска тип противогаз, но и там степента на защита е около 90%
А тези маски с клапите са ми най смешни. Значи според световната здравна организация, ако си здрав няма нужда да носиш маска, а само ако си болен/приносител! Такааа, да предположим че маската те предпазва от попадане на вирус от вън, което не е съвсем така, но все пак по някава причина си се разболял и носиш от тая маска с клапите. Щом си болен значи кашляш, щом кашляш, като се изкашляш в маската и клапата се отваря навън и всичко що избълваш излиза. Демек дали носиш такава маска или не е все тая. Пръскаш си зараза наволя. Дори един парцал на лицето има по голям ефект, че като се изкашляш, нещо може да остане в него, а с тази маска всичко се изтрелва навън. :)
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #187 Преди 1 седмица

jdrumev написа:А защо 3 дивизии пътуват към европа? ;) Гледай,че ацетезала бил лек,а те го ползват редовно?Румба искаш ли да си Бобър? :lol: :lol: :lol:

Да идват. Да ги тресне някой европейски щам, да се наиграят. Вирусния натиск на отделените континенти отчасти е различен. От там и имунитета на нациите. Не ми се ровеше по нощите за по-близка статистика. Тяхната изкочи бързо, затова я качих.
Контакт:

Мнение #188 Преди 1 седмица

Добра новина: :mrgreen:
Коронавирус - 90884826_1972710622854147_6895059120253042688_n.jpg

Мнение #189 Преди 1 седмица

Само вижте статистиката за починалите от грип в Италия и може да затворим темата коронавирус...!
Регистрирайте се, за да видите линка
Контакт:

Мнение #190 Преди 1 седмица

Triballi написа:Само вижте статистиката за починалите от грип в Италия и може да затворим темата коронавирус...!
Регистрирайте се, за да видите линка

Истината право в очи!

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: , , , , , и 25 гости