Коронавирус

Регистриран: Преди 3 години

Мнение #571 Преди 1 месец

зуница написа:Единия е зорлем "генерал" по заявка от борчетата и охранителния бизнес.Спомни си доклада на американския посланик за "генерала пожарникар".Присъдата на срещу България заради негова незаконосъобразна заповед.Мутрата си е мутра както и да се облече.
А иначе на оня със синята фуражка най-малко му личи военното."Където почват сините околожки свършват уставите." Казармена мъдрост.Доктора? А, че те са си такива военните доктори.Професионалисти повредени от фуражките.

Аз си помислих, че ще го кажеш с една дума, но ти го разпъна, разточиии.... :lol:
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #572 Преди 1 месец

зуница написа:За тия с големите доходи наистина е умопомрачителна. От тях и стотинка да поискаш се разтреперват.Обикновените немци въпреки тия плашилки за нас, могат да си разрешат да ЖИВЕЯТ.Те за това си уважават и държавата.Колко у нас могат да кажат, че живеят нормално? Б.Б. преброи скъпите коли, но не направи проверка на доходите на собствениците.А защо ли да го прави като всичко е "законно".От грижовните 60 на 40 кой тръгна да се възползва?! Малки и средни бизнесмени крепящи икономиката? Тия за, които правителствените решения са реална заплаха за бизнеса и поминъка ли?Не-е!!! Лудогорец!!! Народът ще измре от глад и мизерия, ако не гледа футбол.За това на тия наглеци със заплати от хиляди държавата трябва да плати 60% от джоба на безработните и пенсионерите за, които са предназначени социалните фондове.А може и да вземем заеми, които да плащат внуците ни за да има помощ за едрия бизнес.Е за това дори разумните доводи на медиците се посрещат "на нож" от обикновения човек.Колкото и тъпи да изглеждат на управниците, гражданите все за толкова години са развили чувствителност към наглеците във властта.

:naughty: :naughty: Каква икономика имаше преди Б.Борисов?Крадяха милиони и ни даваха колкото да ядем и пием.Де си изнесоха тарикатите парите и си отвориха бизнеси?Защо в цял свят работи 60-40,а само при нас не работи?Остави ами осигуровките им опрости.Защо един не се олака,че е вземал 1,5-2к/лв,а сега е на борсата за жълти стотинки.... ;) :lol: :lol: Избери Българското това трябва да стане,но няма да спрад Турция,Гърция... и пр.Докато не почнем да копуваме само Българско ще плюем по Б.Борисов,а ако отпусне някой лев ще ги вземаме без очи. ;) :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #573 Преди 1 месец

jdrumev написа:...Докато не почнем да копуваме само Българско ще плюем по Б.Борисов,а ако отпусне някой лев ще ги вземаме без очи. ;) :lol: :lol:

Ти като ти дойде мерака да го нацелуваш, гледай да го не наплюеш! :clap: А ние само му сбираме.Ако плюнеме , че го удавиме. Ама още не е опраил водата, та устата ни е пуна с ракия и нечеме да я зяниме за него! :lol:
ИПМ

Мнение #574 Преди 1 месец

зуница написа:Ти като ти дойде мерака да го нацелуваш, гледай да го не наплюеш! :clap: А ние само му сбираме.Ако плюнеме , че го удавиме. Ама още не е опраил водата, та устата ни е пуна с ракия и нечеме да я зяниме за него! :lol:

Че той кмета ви все червен бре,аз ли да дойда да ви оправя водопровода? :lol: :lol: Ся ша ви видя с извънренното полужение как ще ви помогнат Гърците. ;) :lol: :lol:

Мнение #575 Преди 1 месец

jdrumev написа:Че той кмета ви все червен бре,аз ли да дойда да ви оправя водопровода? :lol: :lol: Ся ша ви видя с извънренното полужение как ще ви помогнат Гърците. ;) :lol: :lol:

Червен-зелен, ама тръбите сини и се пукат на поразия.Кой взе парите? Кой му ги даде? :mrgreen:
ИПМ

Мнение #576 Преди 1 месец

зуница написа:Червен-зелен, ама тръбите сини и се пукат на поразия.Кой взе парите? Кой му ги даде? :mrgreen:

Батко ти ко искаш да пиете само рикия и водопровода ви да бачка. ;) :lol: :lol: Ай,ся да не почнем да си вадим авариите на старите червени водопроводи. ;) :lol: :lol: Хем искате Асвалт с тръмбовки хем и уда да имате с интернитови тръби?/Данче Друмевски ;) :lol: :lol: :lol: Абе Гърците ще ви оправят ако не са ви оправили до ся....;) :lol: :lol: :lol:

Мнение #577 Преди 1 месец

jdrumev написа:Батко ти ко искаш да пиете само рикия и водопровода ви да бачка. ;) :lol: :lol: Ай,ся да не почнем да си вадим авариите на старите червени водопроводи. ;) :lol: :lol: Хем искате Асвалт с тръмбовки хем и уда да имате с интернитови тръби?/Данче Друмевски ;) :lol: :lol: :lol: Абе Гърците ще ви оправят ако не са ви оправили до ся....;) :lol: :lol: :lol:

Не увъртай! Ти пита за рибата.Та аз да питам за пара'та.Кой сви пара'та и умаза работата?
ИПМ

Мнение #578 Преди 1 месец

зуница написа:Не увъртай! Ти пита за рибата.Та аз да питам за пара'та.Кой сви пара'та и умаза работата?

Ама тя рибата винаги е била по малко от удъта. ;) :lol: :lol:За да сме пу темата ще ти припомня една поговорка"Всички рибки плуват само пържените не". ;) :lol: :lol:

Мнение #579 Преди 1 месец

jdrumev написа:...За да сме пу темата ...

Парата, па'рата! Кой сви па'рата?И кой му я даде? :mrgreen:
ИПМ

Мнение #580 Преди 1 месец

зуница написа:Парата, па'рата! Кой сви па'рата?И кой му я даде? :mrgreen:

Батко от едно време при вас свиват парата вие сега ли се усетихте като швейцарско сирене сте? ;) :lol: :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: и 52 гости