Коронавирус

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #581 Преди 1 месец

jdrumev написа:Батко от едно време при вас свиват парата. ;) :lol: :lol:

Бегай ,цуни Б.Б. белким ти каже къде изтича па'рата!
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #582 Преди 1 месец

зуница написа:Бегай ,цуни Б.Б. белким ти каже къде изтича па'рата!

Батко що се нервиш сега в тая свята вечер.Да питам Б.Б. да завиваш тиЯ гайките за 680лв на месец заплата на тия тръби и то да бързаш. ;) :lol: :lol:Бързата кучка сляпи ги ражда,Бързата работа срам за майстора.... ;) :lol: :lol: :lol:Това е водопровод бре Батко,а не развитие на К-19 в цигански квартал. ;) :lol: :lol: :lol:
п.п.У Еленско има режим от години на водата на бугати села щото един го мързи да си търси авариите от ДПС. ;) :lol: :lol:

Мнение #583 Преди 1 месец

jdrumev написа:Батко що се нервиш сега в тая свята вечер.Да питам Б.Б. да завиваш тиЯ гайките за 680лв на месец заплата на тия тръби и то да бързаш. ;) :lol: :lol:Бързата кучка сляпи ги ражда,Бързата работа срам за майстора.... ;) :lol: :lol: :lol:Това е водопровод бре Батко,а не развитие на К-19 в цигански квартал. ;) :lol: :lol: :lol:
п.п.У Еленско има режим от години на водата на бугати села щото един го мързи да си търси авариите от ДПС. ;) :lol: :lol:

Пак кръшна къде тъчо!Кажи : "Че го цунем,ама нема да ми каже." И толкова.А ти го увърташ като столичанин на пропускателен пункт. :rolling:
ИПМ

Мнение #584 Преди 1 месец

"Е те затова напълниха Южното Черноморие.Сигурно там са им пчелините.От Созопол надолу реват от тях.Местните ги е страх от заразата.А тя хич не е за подценяване".
Сигурнили сте ,че това са Софиянци или придохи,зелени,реформатори,новобогаташи и пр....Още помним Костинброд ;) :lol: :lol:
п.п.Малко ме убиждате меня като кореняк Софиянец от 17 години и 12 кореняк Боянченин. ;) :lol: :lol: :lol:

Мнение #585 Преди 1 месец

jdrumev написа:... като кореняк Софиянец от 17 години и 12 кореняк Боянченин. ;) :lol: :lol: :lol:

Какъв кореняк си па ти?Блокадата с "атака на нож" ще пробиеш да си идеш у Елена! Чист столичанин си ти-и... А столичани сега се юрнаха по родните места и с карантината стана-а... Не е за приказка.Ама столичани .Какво да ги прави човек?Все ги дърпа към дома.Я агънце.Я винце.Ракийка.То и зимнината вече свърши. Човещинка. :shrug: Ама тия генерали от нищо не разбират. :rolling:
ИПМ

Мнение #586 Преди 1 месец

зуница написа:Какъв кореняк си па ти?Блокадата с "атака на нож" ще пробиеш да си идеш у Елена! Чист столичанин си ти-и... А столичани сега се юрнаха по родните места и с карантината стана-а... Не е за приказка.Ама столичани .Какво да ги прави човек.Все ги дърпа към дома.Я агънце.Я винце.Ракийка.То и зимнината вече свърши. Човещинка.Ама тия генерали от нищо не разбират. :rolling:

Ся гедай 4 дена ко ще стане. ;) :lol: :lol: Баба викаше на такова нящо"Да ти излезе през носа туй ядене и пиене...". :lol: Ама пак ще страдат бедните,тарикатите винаги ще намерят вратичка. ;) :lol: :lol:
Лонг Джон Силвър
Пчелар от: Пловдив

Мнение #587 Преди 1 месец

Нещо неразбирам.
На КПП-то те спират с колата ти, а като си викнеш такси те пускат в София !?!?! :think: :doh: :doh:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
ИПМ

Мнение #588 Преди 1 месец

Марин Шойков написа:Нещо неразбирам.
На КПП-то те спират с колата ти, а като си викнеш такси те пускат в София !?!?! :think: :doh: :doh:

Само за летището.... ;) :lol: :lol:А видели оня с двата промила? :roll: :doh: :doh: :lol:
Регистриран: Преди 1 година
Пчелар от: Пловдив

Мнение #589 Преди 1 месец

Марин Шойков написа:Нещо неразбирам.

Подпомагат колегите от София и те гащи вързват! :lol: :lol: :lol: Абсурдистан!
ИПМ

Мнение #590 Преди 1 месец

Отново замириса на йод при нас.Ще посрещаме май гости.... ;) :lol: :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: и 43 гости