Вицове

C2H5OH
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Асеновград

Мнение #1231 Преди 2 седмици

Един завел жена си на доктор.
- Жена ви е напълно здрава, но е бременна.
- Докторе, как е възможно аз всеки път внимавам много.
- Ти внимаваш, ама другите не внимават. :shhh:
Регистриран: Преди 2 години

Мнение #1232 Преди 2 седмици

Българина е най-щастлив кат' яде, кат' пие и КТБ :lol:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #1233 Преди 2 седмици

Георги написа:Българина е най-щастлив кат' яде, кат' пие и КТБ :lol:

"Българина е най-щастлив КАТ яде, КАТ пие и КТБ." Така май щастието ще е по-пълно?! :mrgreen:
п.п. Богат е българският език на двусмислици! :lol:
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #1234 Преди 2 седмици

- Димитров, какво сте правили с двете асистентки в лабораторията?
- Нищо...!?
- А защо заекът ви гледа с такова уважение?
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Пчелар Мераклия
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #1235 Преди 1 седмица

Баща се прибира късно вкъщи след като е бил при прост*тутка. Детето му го пита:
– Тате, ти къде беше, че се прибираш толкова късно?
– Бях на благо татковото.
Детето нищо не казало и си легнало. На следващият ден бащата пак се прибрал късно и детето пак го попитало.
– Тате, ти къде беше, че се прибираш толкова късно?
– Бях на благо татковото.
На следващият ден малчуганът проследил баща си и видял къде е къщата с прост*тутките. Позвънил на вратата. Показала се една готина прост*тутка и го попитала:
– Какво искаш бе, сладур?
Детето казало:
- Благо.
Тя му казала да изчака и след малко изнесла една голяма филия намазана дебело с мед и масло. Хлапето я излапало набързо и звъннало пак. След което същата прост*тутка пак му дала още една филия с мед. Хлапето я излапало пак набързо и звъннало пак. Изнесли му още една филия. Обаче взело да му идва много от яденето и той облизал филията. През това време се стъмнило и то си тръгнало за в къщи. На вратата го посрещнал баща му и го попитал:
– Къде ходиш по никое време бе?
А детето му отговорило:
– На благо.
Бащата се ококорил и го попитал:
– И кво…
Детето му отговорило:
– Първите две ги оправих, а третата не можах, но я олизах цялата.
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #1236 Преди 1 седмица

Скъпи съпруже,
Пиша ти това писмо, за да ти кажа, че те напускам. Бях добра съпруга седем години, а ти по никакъв начин не го оцени. Последните две седмици бяха Ад. Днес се обади шефа ти и каза, че си напуснал работа и това беше последната капка.
Тази седмица се прибра в къщи и дори не забеляза, че съм си направила прическа и маникюр, наготвила съм ти любимото ястие и дори носех ново бельо. Прибра се, наяде се набързо и отиде право в леглото след мача. Вече не ми казваш, че ме обичаш, не ме докосваш, нищо не правиш. Или ми изневеряваш, или просто вече не ме обичаш, което и да е – аз си отивам.
П.П. Ако искаш да ме намериш, не се опитвай. Аз и БРАТ ТИ се преместихме в Западна Вирджиния заедно!
Живей си живота! > Твоята Бивша жена
Скъпа бивша жено,
Твоето писмо днес направо ощастливи деня ми. Вярно е , че с теб сме женени от седем години, но това което ти беше е много далече от добра жена. Гледам толкова много спорт, за да заглушя твоето постоянно мрънкане. Много жалко, че не действа. И забелязах, че си си отрязала цялата коса, първото нещо което си помислих беше „Изглеждаш като мъж!“ Майка ми ме е възпитала да не казвам нищо, ако не мога да кажа нещо хубаво.
Когато наготви любимото ми ястие, сигурно си ме объркала с БРАТ МИ, защото аз не ям свинско от седем години. Легнах си да спя, когато те видях с бельото, защото етикета с цената беше още на него. Искрено се надявах да е чисто съвпадение, че брат ми взе 50 долара на заем тази сутрин от мен, а твоето бельо струва $49.99.
Въпреки всичко, аз все още те обичам и реших, че можем да се справим с това. За това когато разбрах, че съм спечелил десет милиона от лотарията, напуснах работа и ни купих два билета за Ямайка.
Но като се прибрах в къщи теб те нямаше. Всичко си има причина предполагам.
Надявам се, че ще получиш пълноценния живот, който винаги си искала. Адвоката ми каза, че с това писмо, което си ми оставила, няма да получиш нито цент. Хайде със здраве.
П.П. Не знам дали съм ти казвал това някога, но Карл, моя брат се роди Карла. Дано това не е проблем.
Поздрави : Безумно богат и свободен!
За какво му е на един мъж да прави каквото и да било в живота си, ако няма една жена до него, която да му каже: Браво, страшен си! Джоко Росич
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #1237 Преди 4 дни

Получавам СМС нощеска. "Требат ли ти дръва?" Отговарям "Не". Ставам сабале, дръвата ги нема!!!

Мнение #1238 Преди 3 дни

На Танганайка - Танганайка, ама на баба ти от Каспичан! Последният ви шанс да посетите държавата Танганайка е бил през 1964 г., когато мнозина от четящите този списък, не са били дори и блясък в погледите на родителите си. Тогава Танганайка се обединява със Занзибар и се формира познатата днес Танзания. Любопитен факт: името Танзания е съставено от първите срички на двете обединили се държави.
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг

Мнение #1239 Преди 1 ден

Вицове - 72382202_545625626266186_8594305605986942976_n.jpg
Стивън Хокинг

Назад към Смях

Разглеждащи този форум: , и 10 гости