Сбирка на софийската колегия

Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #571 Преди 3 седмици

rumenggr написа:Никой няма да сложи в центъра на експозето аутсайдер 8-) !!! Пращай!

:thumbup: :lol: :lol: :thumbup: Личи си,че си посещавал доста "музеи" и протокола поназнайваш :oldtimer: :drinkingcheers:
Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.
Лонг Джон Силвър
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Пловдив

Мнение #572 Преди 3 седмици

Ама че пубери. :doh:
Ама как ви навърза ''старата школа'' с една снимка на 5 зад*ика. :lol: :lol: :lol:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Регистриран: Преди 3 години
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #573 Преди 3 седмици

Марин Шойков написа:Ама че пубери. :doh:
Ама как ви навърза ''старата школа'' с една снимка на 5 зад*ика. :lol: :lol: :lol:

Няма изгледи скоро да ни пусне :D! Ти се учи, как се пази живеца. Школата, само леко отмести удара. ИПМто седне ли пред клавиатурата, чукни на "виж активните теми" и си сипи едно успокоително :lol: .

Мнение #574 Преди 3 седмици

rumenggr написа:Няма изгледи скоро да ни пусне :D! Ти се учи, как се пази живеца. Школата, само леко отмести удара. ИПМто седне ли пред клавиатурата, чукни на "виж активните теми" и си сипи едно успокоително :lol: .

Кръстник,колкото повече те чета,толкова повече ме лази едно тънко червейче... 8-) Няма начин в твоето родословно дърво да не присъства я някой мирмидонец,я шумер или някой друг представител на древните /да се чете тракиец / :roll: :whistle: А ти да се спотайваш и тайничко да се надяваш да не те изловят. :oops: Че то не е лесно да си тракиец в "Софийско равно поле" и само вечер да пускаш по една тежка въздишка. :shifty: ;)
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #575 Преди 3 седмици

Калеко Алеко написа:Кръстник,колкото повече те чета,толкова повече ме лази едно тънко червейче... 8-) Няма начин в твоето родословно дърво да не присъства я някой мирмидонец,я шумер или някой друг представител на древните /да се чете тракиец / :roll: :whistle: А ти да се спотайваш и тайничко да се надяваш да не те изловят. :oops: Че то не е лесно да си тракиец в "Софийско равно поле" и само вечер да пускаш по една тежка въздишка. :shifty: ;)

Бай Калеко, гле'й да не ти се счупи сондата, че там дето ровичкаш е железобетон ;)

Мнение #576 Преди 3 седмици

Перо Мелиферо написа:Бай Калеко, гле'й да не ти се счупи сондата, че там дето ровичкаш е железобетон ;)

Перка,ти "Армагедон" гледал ли си... уж модерни хора,пък с железобетон ще ме плашат :? :snooty: :oldtimer:

Мнение #577 Преди 3 седмици

Калеко Алеко написа:Перка,ти "Армагедон" гледал ли си...

Гледал е кавъра на Друмев-"Армаганикон"... :lol:

Назад към Събития

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 гости