Изображение

Породи пчели - видеочат

Профилна снимка
jdrumev
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #61 от jdrumev » Преди 3 седмици

Чета на Жорето Кръстев темата и се чудя що пак се спря видео чата. :D
Хубаво е видео чата да е поне през ден.
Профилна снимка
ves
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Дупница
Контакт:

Мнение #62 от ves » Преди 3 седмици

joreto043 написа:Момчета нямам излишно време и нерви да убеждавам всеки по отделно че Бъкфаст не е пчела за всеки, това е няква изгъзица с цел машина за пари. Хитлер е спонсорирал цялата идея... какво да говорим повече. А има нещо друго, като умре създателя на една идея, тя после не е същата

Колега, спдели какъв е личния ти опит от Бъкфаст. Извинявай ако вече си го казал.
Профилна снимка
Боян Палов
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #63 от Боян Палов » Преди 2 седмици

jdrumev написа:Чета на Жорето Кръстев темата и се чудя що пак се спря видео чата. :D
Хубаво е видео чата да е поне през ден.

А според мен видеочата е опасен за психическото здраве на форума! И за да не съм голословен:
- видеоконференции се правят обикновено в големи корпоративни структури по строго регламентиран начин и точно дефиниран проблем, където всеки си мери приказките пред колегите
- видеочата е "Казана дума - хвърлен камък". Връщане назад няма, не е пост да го корегираш или изтриеш.
- това е точно толкова рисково, колкото едно предаване на живо по телевизията от типа на "Референдум". Една непремерена реплика и скандала е готов.
- струва си правенете само когато има нужда бързо да се обсъди някакъв важен въпрос и да се вземе решение, но в стил "брейн сторм".
Профилна снимка
jdrumev
Пчелар от: 5 години

Мнение #64 от jdrumev » Преди 2 седмици

Не съм съгласен с теб.Погледни от моята камбанарийка. :D По добре известен пияница от колкото анонимен алкохолик. :D :D :D
Профилна снимка
Боян Палов
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #65 от Боян Палов » Преди 2 седмици

jdrumev написа:Не съм съгласен с теб.Погледни от моята камбанарийка. :D По добре известен пияница от колкото анонимен алкохолик. :D :D :D

Лошото на първия е, че често повръща на публични места. Втория и да го направи, то е в собствения си кенеф!

Назад към