Пчеларска сбирка БУРГАС

Профилна снимка
joreto043
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #1 Преди 3 месеца

Здравейте, на 10.01.2018 в сградата на областната управа, д-р Пламен Димитров от Карнобат, ще изнесе лекция-беседа на тема "Болести по пчелите и биологични методи за борба с тях". Срещата е по инициатива на колегата Георги Димитров от Малко Търново. След събитието, беседата ще продължи на "маса".
https://www.facebook.com/events/337454663398202/
Профилна снимка
freddie46
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: град Левски

Мнение #2 Преди 3 месеца

Жоре,малко ми е далечко да дойда в Бургас,но благодаря за поканата.Ако не ти представлява трудност може да разкажеш за срещата.
Поздрави:Цветан Димитров
Профилна снимка
tarty
Пчелар от: Бургас

Мнение #3 Преди 3 месеца

Профилна снимка
Бат Тянко
Пчелар от: Бургас, Черноморец, Айтос

Мнение #4 Преди 3 месеца

Убавци!
ВРЕМЕТО, КОЕТО ИМАМЕ, Е ПАРИ, КОИТО НЯМАМЕ.
ЖЕНАТА ЗА МЪЖА Е КАТО КЛАДЕНЧЕ. ОТКЪДЕТО И ДА ЗАСТАНЕШ, ВСЕ ЩЕ УТОЛИШ ЖАЖДАТА СИ.
ЧОВЕК Е ДЪЛГО ИЗРЕЧЕНИЕ, НАПИСАНО С ЛЮБОВ И ВДЪХНОВЕНИЕ. НО ПЪЛНО С ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ.
Профилна снимка
Ianev
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #5 Преди 3 месеца

Вчера, (10.01.2018) в Областна управа Бургас пчелари - ентусиасти, поставиха основите на ново ПЧЕЛАРСКО СДРУЖЕНИЕ БУРГАС. На учредителното събрание присъстваха 20-на пчелари от Бургаска област. За председател на Управителния съвет единодушно бе избран д-р Пламен Димитров. За членове на УС бяха избрани Емил Янев, Павлина Кесерджиева, Георги Кръстев, Георги Атанасов, Янчо Червенков и Ангел Ангелов.

Основните цели на ПЧЕЛАРСКО СДРУЖЕНИЕ БУРГАС бяха определени в следните направления: подпомагане, развиване, образоване и защитаване интересите на пчеларите; защитаване и опазване пчелните семейства; поддържане екологичното равновесие в природата; създаване и опазване на медоносната растителност; организиране мероприятия, свързани с доставка на консумативи и реализация на пчеларска продукция; организиране мероприятия по образование на подрастващото поколение;

След учредителното събрание, на неформална среща бе подготвен и работен календар на предстоящите събития на сдружението: лекции, практически мероприятия на терен, посещения на изложения и пазари и други идеи, които ще бъдат обсъдени на предстоящото Общо събрание на сдружението. Членуването в сдружението е доброволно, без ограничения по възраст и пол. Добре дошли са всички пчелари, радеещи за просперитета на пчеларството и пчелите.

Пчеларска сбирка БУРГАС - sdrujenie.burgas.jpg
Профилна снимка
kuline
Пчелар от: Североизток

Мнение #6 Преди 3 месеца

Искрено ви желая успех, но съм скептик по отношение на организациите, не че съм самут. Примери много, как различието в интересите, пораждат напрежение, водещо до разпад.
Профилна снимка
freddie46
Стаж: Опитен пчелар
Пчелар от: град Левски

Мнение #7 Преди 3 месеца

Хайде да им върви по вода!Дано свършат половината неща които са си поставили,пък догодина-другата половина.
Успех! :clap:
Поздрави:Цветан Димитров
Профилна снимка
Бат Ицо
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #8 Преди 3 месеца

Поздравления !!
Желая ви успех и както се казва по мед и масло :icon-wink:

Назад към Събития