Пчеларски център Русе - ПЛЕВЕН

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #51 Преди 2 години

distedi написа:Като решите да се прибирате от това мероприятие - отбийте се и през Русе ;)

Късно казваш!
В момента сме на златни пясъци. Като минавам през Русе, ще се обадя.
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
Пчелар от: Плевен

Мнение #52 Преди 2 години

Фен съм на фирмата от първото им участие на изложението в Плевен.
И понеже не ми е много ясна връзката с ПЦ Русе на някои от изброените "другари" от вторият пост в темата-Ще се възползвам да ги питам за инвертирания сироп собствено производство на ПЦ Русе -колко бързо и дали кристализира? И информацията на етикета, дали отговаря на съдържанието?
Днес започвам последен преглед и трябва да взема няколко туби за най-гладните.
Благодаря!
Стаж: Майстор пчелар
Пчелар от: Бургас, Карагеоргиево

Мнение #53 Преди 2 години

Връзката е, че изброените представляваме фирмата във Варна, Пловдив, и Бургас. Информацията на етикета е достоверна. Относно другото не би трябвало да има проблем.
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.
Пчелар от: Плевен

Мнение #54 Преди 2 години

Бат Тянко написа:Връзката е, че изброените представляваме фирмата във Варна, Пловдив, и Бургас. Информацията на етикета е достоверна. Относно другото не би трябвало да има проблем.

Ок, ще го пробвам.
Мерси Бат Тянко!
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Варна

Мнение #55 Преди 2 години

Аз храних пролетта с този сироп и половин туба ми остана за есента в бараката. Нямаше проблеми с кристализиране, или ферментиране, затова продължих с него и есента.
В началото на производството, може и да е имало някакви проблеми, но поне откакто аз го ползвам е О.К.
Пчелите за мен са: Бизнес

Мнение #56 Преди 2 години

kroum написа:Ще се възползвам да ги питам за инвертирания сироп собствено производство на ПЦ Русе -колко бързо и дали кристализира?

Миналата година през Октомври сложих шише 0,5 литра от техния сироп в хладилника и края на Януари, началото на Февруари беше кристализирал. На стайна температура 1 година не кристализира, нито се разваля.

Назад към Събития

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 гости