Пчеларски център Русе - ПЛЕВЕН

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #11 Преди 2 години

Александров написа:
Дамян Дамянов написа:
Марин Маринов написа:Ще има ли отстъпки за членовете на форума? :) Ще мина да го видя магазина ;)

Ще измислим нещо ;)

Дамяне, ще бъдеш ли там?

Да, ще бъда, може да взема и другаря Илиев, стига да не е зает с партийни дела. :lol: :lol: :lol:
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:

Мнение #12 Преди 2 години

Всички клиенти закупили стока от 20.09. до 22.09 за над 50,00 лева, ще участват в томбола за 12 рамкова, ръчна, радиална центрофуга на Techtron, Сърбия.

Печелившият ще буде изтеглен на 22.09. в 17,00 часа лично от Дамян.
C2H5OH
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Асеновград

Мнение #13 Преди 2 години

Имам едно питане. При откриването на магазина ви в Бургас минах през Хасково и с Борито се явихме да направим калабалък и уважение на Тянката. Вечерта му гостувахме и като поуплетохме конците, с Янчо едно ДДС не можахме да го оправим цяла вечер та Тянката едвам ни изтърпя. Трябва ли сега да дойдем да се изложим и в Плевен за да участваме в томболата, не може ли да направим оборота в магазина в Бургас или в Пловдив. :think:
Проф.
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #14 Преди 2 години

венци написа:Имам едно питане. При откриването на магазина ви в Бургас минах през Хасково и с Борито се явихме да направим калабалък и уважение на Тянката. Вечерта му гостувахме и като поуплетохме конците, с Янчо едно ДДС не можахме да го оправим цяла вечер та Тянката едвам ни изтърпя. Трябва ли сега да дойдем да се изложим и в Плевен за да участваме в томболата, не може ли да направим оборота в магазина в Бургас или в Пловдив. :think:

Той Тянката ще търпи, няма как. Иначе за какво да говорим пред жена му :lol: :lol: :lol:
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #15 Преди 2 години

tarty написа:
венци написа:Имам едно питане. При откриването на магазина ви в Бургас минах през Хасково и с Борито се явихме да направим калабалък и уважение на Тянката. Вечерта му гостувахме и като поуплетохме конците, с Янчо едно ДДС не можахме да го оправим цяла вечер та Тянката едвам ни изтърпя. Трябва ли сега да дойдем да се изложим и в Плевен за да участваме в томболата, не може ли да направим оборота в магазина в Бургас или в Пловдив. :think:

Той Тянката ще търпи, няма как. Иначе за какво да говорим пред жена му :lol: :lol: :lol:

Хахаххаххаах бях забравил за този случай. Звъня на Тянката и се чува Янчо как рецитира ЗДДС (закона за данъка върху добавена стойност), ама нещо бъркаше членовете :lol:

По ДДС или не - туй е въпросът! :think:
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
Стаж: Майстор пчелар
Пчелар от: Бургас, Карагеоргиево

Мнение #16 Преди 2 години

Началник Бат Венци добре го е измислил. Не е зле и покупките от другите магазини да участват в томболата. Все пак каквото покаже вълшебната ръчичка?
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.
Старши
Пчелар от: 1997

Мнение #17 Преди 2 години

Бат Тянко написа:Началник Бат Венци добре го е измислил. Не е зле и покупките от другите магазини да участват в томболата. Все пак каквото покаже вълшебната ръчичка?

Ааа, сега му се подмазваш. :D А иначе варненци това......
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #18 Преди 2 години

Бат Тянко написа:Началник Бат Венци добре го е измислил. Не е зле и покупките от другите магазини да участват в томболата. Все пак каквото покаже вълшебната ръчичка?

Аааа не! В никакъв случай! :naughty: Само от магазина в Плевен! Натопорчил съм се за нова безплатна центрофуга и ако се включат всички в томболата ми се намалява шанса за успех. А аз наистина имам нужда от нова, че моята сигурно е на повече от век.
"То идеи имаме, ами лек нямаме!" Данче Друмевски :clap:
C2H5OH
Пчелар от: Асеновград

Мнение #19 Преди 2 години

Перо Мелиферо написа:

Аааа не! В никакъв случай! :naughty: Само от магазина в Плевен! Натопорчил съм се за нова безплатна центрофуга и ако се включат всички в томболата ми се намалява шанса за успех. А аз наистина имам нужда от нова, че моята сигурно е на повече от век.

Колега , първо това е дискриминация, а да не говорим че ако тръгна от Асеновград през Хасково до Плевен и назад отидоха 700 километра, та центрофугата трябва да ми я подарят безусловно и категорично.
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #20 Преди 2 години

венци написа:
Перо Мелиферо написа:

Колега , първо това е дискриминация, а да не говорим че ако тръгна от Асеновград през Хасково до Плевен и назад отидоха 700 километра, та центрофугата трябва да ми я подарят безусловно и категорично.

Венци благодаря за "колегата" ама имам бая път да извървя докато стана такъв, относно наградата нали целта е да се популяризира НОВИЯТ търговски обект в гр.Плевен, а не самата фирма, поне аз останах с такова впечатление де.... :think:
"То идеи имаме, ами лек нямаме!" Данче Друмевски :clap:

Назад към Събития

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 гости