Породи пчели - видеочат

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #1 Преди 2 години

Следва продължение на темата Бъкфаст или Карника...
Тази вечер, малко след 20:00 ще направим първия за сезона видеочат :D

Дони се съгласи да участва, а сега остава и бай Мичо да си запише всички въпроси, които го интересуват.
Бай Мичо пита - Дони отговаря! ;)
Всички, които имат въпроси по темата, ще могат да ги зададат.

Породи пчели - видеочат - Дони.jpg

Видеочатът отново ще бъде в Google Hangouts, линковете към чата ще ги пусна около 20:00.

Знаете какво трябва да имате:
- Микрофон
- Камера
- Акаунт в Google
- Смартфон или компютър с инсталиранa приставка(ще ви пита)
- Интернет :)
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
Стаж: Майстор пчелар
Пчелар от: Бургас, Карагеоргиево

Мнение #2 Преди 2 години

Сега остава Даката да те почерпи, че сън не е спал.
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.
БИО пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Златоград

Мнение #3 Преди 2 години

Ей умно, да пуснеш бай Мичо сам срещу нинджите. Жалко че съм нощна и не мога да взема участие ама с такъв спамер участник като Даката нищо няма да стане. Така че не съжалявам. Гледам от другите дето ползват карника само Георги Кръстев ако се реши да участва, щото той е единствения отглеждал и едното и другото, другото сме само голи мохабетчии без реален опит с двете породи.
"Липсата на дълбочина на мисълта обикновено се компенсира с дължина" - Шарл дьо Монтескьо ;)
Пчелар от: Дупница
Контакт:

Мнение #4 Преди 2 години

Има ли възможност чата да се запише и да се пусне като аудио клип, за тези които не могат да участват.
БИО пчелар
Пчелар от: Златоград

Мнение #5 Преди 2 години

Кой каквото иска това да си разправя има четири природни раси пчели в Европа и това са Италианка, Кавказка, Черна горска и Карника, останалото са техни кръстоски и отродия, които някому са се привидяли като породи.
"Липсата на дълбочина на мисълта обикновено се компенсира с дължина" - Шарл дьо Монтескьо ;)
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 1060м надморска

Мнение #6 Преди 2 години

vasilevsa написа:Кой каквото иска това да си разправя има четири природни раси пчели в Европа и това са Италианка, Кавказка, Черна горска и Карника, останалото са техни кръстоски и отродия, които някому са се привидяли като породи.

Довечера ще е прИмоцията на "тайната" нова раса :D .
Носкооооу !!! И тоя ли форум отрови ?
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #7 Преди 2 години

vasilevsa написа:Кой каквото иска това да си разправя има четири природни раси пчели в Европа и това са Италианка, Кавказка, Черна горска и Карника, останалото са техни кръстоски и отродия, които някому са се привидяли като породи.

Ето това е причината за разногласията. След като отказвате да видите друга гледна точка, как очаквате някой да види вашата?!?!
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
Пчелар от: Северозапада

Мнение #8 Преди 2 години

Трябва да звънна на Даката ако се включи във видеочата да си назабрави материалите за Родопиката
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #9 Преди 2 години

vasilevsa написа:Ей умно, да пуснеш бай Мичо сам срещу нинджите. Жалко че съм нощна и не мога да взема участие ама с такъв спамер участник като Даката нищо няма да стане. Така че не съжалявам. Гледам от другите дето ползват карника само Георги Кръстев ако се реши да участва, щото той е единствения отглеждал и едното и другото, другото сме само голи мохабетчии без реален опит с двете породи.

Не си се появил и почваш да обиждаш. :D Може би не знаеш, че работим за нов имидж. :D Къде изчезна, имаме и с теб не довършен дебат.Подготвил съм се специално .
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #10 Преди 2 години

Това можеш ли да го докажеш Шогуне?

Назад към Събития

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 гости