Международно изложение-Плевен 2018г

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #451 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Ти виж кой е най в лево и какво изражение има на лицето ихидно"И при вас апнах и сръбнах и лев ви взех,а как ще ви наглася бедна ви е фантазията". ;) :lol: :lol: :lol: Ей,тоя ако не им смъкне цената на меда ей,ма на. :lol: :lol:

:lol: Да търси краварката в левия ъгъл...
ИПМ
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #452 Преди 2 месеца

rumenggr написа:Дружина са! Няма спор.

Тракийска група
Софийска колегия
Благоевградски капацитети
Де видя дружина те да не са хайдути. :lol: Ама като се замисля с тия цени на меда там... :lol: :lol:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #453 Преди 2 месеца

Перо Мелиферо написа:Барков, ти зад обектива ли си, не те видех нещо :think:
А, между другото, имаше ли на танганайка машини за инверт, от по-големшките? Един приятел се интересува, ама му е неудобно да те пита. Златаришкия Брат Пит му викат, не знам дали го знаеш ;)

Перка,аз гледам да съм полезен с нещо а не да съм на снимката иначе държа транспаранта горе дясно. За машини не съм гледал, еле за инверт. Иначе навсякъде имаше хранилки да си еве ма ката ,коя от коя по голяма ;)
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Пчелар Мераклия

Мнение #454 Преди 2 месеца

dvd111 написа:То без поп, за тръгване ли е в тия виелици... :thumbup: :lol:
Ама толкоз народ, с тия знамена и с поп, в редиците си, само по два пищова им липсват в поясите... :thumbup:

Не всичко дето се не види,го нема ;)
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Пчелар Мераклия

Мнение #455 Преди 2 месеца

nikawr написа:Какво сте се фанали за попа бре харсъзи?
Кой уши байряка от фотото? :eek: :lol:

Е немаме си Райна Княгиня и го дадохме на студио да го ушие
Пчелар Мераклия

Мнение #456 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Тракийска група
Софийска колегия
Де видя дружина те да не са хайдути. :lol: Ама като се замисля с тия цени на меда там... :lol: :lol:

Сутрин избягвай да се замисляш :hand:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #457 Преди 2 месеца

jdrumev написа:...Де видя дружина те да не са хайдути. :lol: Ама като се замисля с тия цени на меда там... :lol: :lol:

Шо е македонец, се е ю'нак!!! Пищольето и ножовето са ги извъртели от каде газот, да не плашат дечинята.Та като се замисляш ,помисли що и поп си водат. Да не изпратат некой навлек не опеян! :shhh:
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #458 Преди 2 месеца

barkov1982 написа:Перка,аз гледам да съм полезен с нещо а не да съм на снимката иначе държа транспаранта горе дясно. За машини не съм гледал, еле за инверт. Иначе навсякъде имаше хранилки да си еве ма ката ,коя от коя по голяма ;)

Хрънъта прави борбътъ,но пък смъквъ ценътъ. ;) :lol: :lol:
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #459 Преди 2 месеца

barkov1982 написа:Перка,..Иначе навсякъде имаше хранилки да си еве ма ката ,коя от коя по голяма ;)

основен постулат в икономиката е че се предлага това, което се търси ;) сметай за к'о иде реч :doh: , пък после цената била такава, била онакава
"То идеи имаме, ами лек нямаме!" Данче Друмевски :clap:
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #460 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Тракийска група
Софийска колегия

А беее, знам че страх и пари няма. Сега да те поканят лектор на дружеството, ще отидеш ли? Е така, да им обясниш за мангулата, морковицата, пъпката, дружината и айдуклука :D :D

Назад към Събития

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 гости