Международно изложение-Плевен 2018г

Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #461 Преди 5 месеца

rumenggr написа:А беее, знам че страх и пари няма. Сега да те поканят лектор на дружеството, ще отидеш ли? Е така, да им обясниш за мангулата, морковицата, пъпката, дружината и айдуклука...

...и за тва последното което е измислил :D , дето ми е трудно да го произнеса
ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #462 Преди 5 месеца

rumenggr написа:А беее, знам че страх и пари няма. Сега да те поканят лектор на дружеството, ще отидеш ли? Е така, да им обясниш за мангулата, морковицата, пъпката, дружината и айдуклука :D :D

Твърдо НЕ. ;) :lol: :lol: Ша вземат да ми зададат някой въпрос литературен и после няма ме разберат какво имам предвид. ;) :lol: :lol:
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #463 Преди 5 месеца

jdrumev написа:Твърдо НЕ. ;) :lol: :lol: Ша вземат да ми зададат някой въпрос литературен и после няма ме разберат какво имам предвид. ;) :lol: :lol:

щото ще им отговориш на чист книжовен български ли? :lol:
ИПМ

Мнение #464 Преди 5 месеца

Гледай при Зуница мога да отида и да им говоря за хемо-лимфата. :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #465 Преди 5 месеца

jdrumev написа:Гледай при Зуница мога да отида и да им говоря за хемо-лимфата. :lol: :lol:

Не се аби! Ние че дойдеме! Само да ни замерише на Еленски бут и ракия.Инак никогаш не можеш ни сбра на едно место.Та ,ако ти се четат лекции само дай адрезо и се подготви! Да не додиме залудо, ей! Оти как сме жадни-и-и...Па и гладни за Еленс... бут, наука, наука, пчеларска ... Чак душа немаме и на бастуни от изкривен винкел се подпираме. :text-bravo:
ИПМ

Мнение #466 Преди 5 месеца

зуница написа:Не се аби ние че дойдеме! Само да ни замерише на Еленски бут и ракия.Инак никогаш не можеш ни сбра на едно место.Та ,ако ти се четат лекции само дай адрезо и се подготви! Да не додиме залудо, ей! Оти как сме жадни-и-и...Па и гладни за Еленс... бут, наука, наука, пчеларска ... Чак душа немаме и на бастуни от изкривен винкел се подпираме. :text-bravo:

Кви бутове кви рикие бре.Аз лекция ша изнасям за химо-лимфата ,а не опити да показвам.Няма да бъркаш химията с биологията... :lol: :lol:

Мнение #467 Преди 5 месеца

jdrumev написа:Кви бутове кви рикие бре.Аз лекция ша изнасям за химо-лимфата ,а не опити да показвам.Няма да бъркаш химията с биологията... :lol: :lol:

Ти аудитория как мислиш да сбереш? На празна маса лаф не става.Първом изнеси и тури нещо за душата на масата.А ти си думай.Нема 'а ти пречиме.Тури на масата да се занимаваме там с мезелък и ракийка и си изнасяй що щеш. :drinkingbuddies:
ИПМ

Мнение #468 Преди 5 месеца

зуница написа:Ти аудитория как мислиш да сбереш? На празна маса лаф не става.Първом изнеси и тури нещо за душата на масата.А ти си думай.Нема 'а ти пречиме.Тури на масата да се занимаваме там с мезелък и ракийка и си изнасяй що щеш. :drinkingbuddies:

Можи и да си прав.Това е добра стратегия в лекторството.Всичи ще ядат и пият и никой нема да слуша на лектора глупостите,а на другия ден всички ще се хвалят на каква убава лекция са биле и кой не е отишъл той е загубил. :lol: :lol:

Мнение #469 Преди 5 месеца

jdrumev написа:Можи и да си прав.Това е добра стратегия в лекторството.Всичи ще ядат и пият и никой нема да слуша на лектора глупостите,а на другия ден всички ще се хвалят на каква убава лекция са биле и кой не е отишъл той е
загубил. :lol: :lol:

Ей ! Започна и разбрано да пишеш! :thumbup: Има надежда у тебе! :clap:

Мнение #470 Преди 5 месеца

jdrumev написа:Можи и да си прав.Това е добра стратегия в лекторството.Всичи ще ядат и пият и никой нема да слуша на лектора глупостите,а на другия ден всички ще се хвалят на каква убава лекция са биле и кой не е отишъл той е загубил. :lol: :lol:

Ееееее, ще станеш велик, но не се знае кога. :lol:

Назад към Събития

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 гости