Международно изложение-Плевен 2018г

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #471 Преди 2 месеца

solaris60 написа:Ееееее, ще станеш велик, но не се знае кога. :lol:

Е как не се знае кога?Почне ли да чете лекции по предложения от мене начин, му гарантирам ,че ще стане веднага най-търсения лектор! :thumbup:

Мнение #472 Преди 2 месеца

зуница написа:Е как не се знае кога?Почне ли да чете лекции по предложения от мене начин, му гарантирам ,че ще стане веднага най-търсения лектор! :thumbup:

:thumbup: Чаках един от двамата да ми отговори и за предпочитане беше да е "лектора", че да му кажа, че работата ще му тръгне, но трябва да вземе теб за PR. ;)
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #473 Преди 2 месеца

Маркетинг,реклама и др съм завиршил в Слатина 330лв на семестър 2 години. ;) :lol: :lol:Не ми трябва още един хрантутник.Абе Модернизаторе другия ти питбул днес не се е появявал от сутринта.Да сте се чували по телефоня с него? :lol: :lol:

Мнение #474 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Маркетинг,реклама и др съм завиршил в Слатина 330лв на семестър 2 години. ;) :lol: :lol:Не ми трябва още един хрантутник.Абе Модернизаторе другия ти питбул днес не се е появявал от сутринта.Да сте се чували по телефоня с него? :lol: :lol:

Кой бре, че аз се чух с доста хора? :lol:
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #475 Преди 2 месеца

solaris60 написа:Кой бре, че аз се чух с доста хора? :lol:

Оня с попа. :lol: :lol:
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #476 Преди 2 месеца

Смятам утре да пътуваме до Плевен за изложението, има ли смисъл, че като чета?
Стаж: Пчелар
Пчелар от: 12

Мнение #477 Преди 2 месеца

И аз смятам утре да посетя изложението. Дано да има къде да се спре,че миналата година беше много трудно.
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #478 Преди 2 месеца

зуница написа:Ти аудитория как мислиш да сбереш? На празна маса лаф не става.Първом изнеси и тури нещо за душата на масата.А ти си думай.Нема 'а ти пречиме.Тури на масата да се занимаваме там с мезелък и ракийка и си изнасяй що щеш. :drinkingbuddies:

Нека дойде каде нас,ке има ядене ,пиене и всичко дека му се полага по право,ако не право имаме и криво :snooty:
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #479 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Маркетинг,реклама и др съм завиршил в Слатина 330лв на семестър 2 години. ;) :lol: :lol:Не ми трябва още един хрантутник.Абе Модернизаторе другия ти питбул днес не се е появявал от сутринта.Да сте се чували по телефоня с него? :lol: :lol:
А бе много ги разбираш, и да знаеш питбулите ич не ни са на сърце и на мен и на кучетата ми :violin: :violin: :violin:
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #480 Преди 2 месеца

barkov1982 написа:А бе много ги разбираш, и да знаеш питбулите ич не ни са на сърце и на мен и на кучетата ми :violin: :violin: :violin:

Ти па!!! Хубаво, че попето не се е обадил. И него ще обучи, как в храм се влиза и на кой ръка да целува. Сигурен съм обаче, че за ”торамангюла” ще ви лъзне 8-)

Назад към Събития

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 гости