Пчеларско Сдружение Бургас

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #71 Преди 2 години

tarty написа:Напоследък съм много зает, надявам се някой друг да отговаря ако аз не мога да се включа, а може да питаш и Бай Мичо.

е той с твоите пластмасови сандъци не работи ко да го питам
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #72 Преди 2 години

Кой да си представи, че едно не качване на лекциите отключва състояния в някой хора за които не сме подозирали. Кой как идвал няма да го коментирам, ако не ни искаш можеше да ни кажеш, не че сме се засилили! Останалото от коментара ти няма да го коментирам, само ще ти кажа че и ти си на този клон, на кое от тях отговаряш. И само не мога да разбера какво общо има изброеното от теб с членуването в едно сдружение
За какво му е на един мъж да прави каквото и да било в живота си, ако няма една жена до него, която да му каже: Браво, страшен си! Джоко Росич
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #73 Преди 2 години

Ianev написа:Кой да си представи, че едно не качване на лекциите отключва състояния в някой хора за които не сме подозирали. Кой как идвал няма да го коментирам, ако не ни искаш можеше да ни кажеш, не че сме се засилили! Останалото от коментара ти няма да го коментирам, само ще ти кажа че и ти си на този клон, на кое от тях отговаряш. И само не мога да разбера какво общо има изброеното от теб с членуването в едно сдружение

поздрави и зя тебе https://www.youtube.com/watch?v=hONQxdn ... L7vODAjIDE
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:
Лонг Джон Силвър
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Пловдив

Мнение #74 Преди 2 години

Здравейте колеги,
Прочетох внимателно всички коментари по темата. Няма да взимам страна, всеки е прав за себе си .
Имам само един, мисля ВАЖЕН въпрос.
След като държите от Пчеларско Сдружение Бургас всичко да е по правилата и всяка информация трябва да е платена,
то колко плащате на Дамян Дамянов за рекламата ???
Поддръжката на форума също не е БЕЗПЛАТНА време, нерви, труд ....
В днешно време на свръх производство рекламата е много скъпа, нали ? С тази реклама очаквате повече посетители, следователно повече .....
Ясно е, че имате разрешение за тази БЕЗПЛАТНА реклама, но в такъв случай да защитавате така ревностно тезата, че информацията получена от Вашите лекции би трябвало да се заплаща, е малко или много .....
Иначе е ваше право да решавате как ще процедирате.

От друга страна приемете моите поздравления,
подкрепям всяка инициатива за сдружаване, обединяване - особено в пчеларството.

С уважение :
Марин Шойков
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Стаж: Пчелар
Пчелар от: София--Враца

Мнение #75 Преди 2 години

Здравейте,

Не можах да се сдържа! Моля за извинение!
Янев, прав си, но..... Всички, които се интересуваме, гледаме и слушаме лекции изнесени пред дружества на колеги от различни градове. Всяка лекция, /не си спомням да е имало изключение/
на която съм присъствал в София, е снимана и качена! Благодарности на Борис Стефанов!
Това е "нещото" което подразни много от нас! Решението си е ваше! Но "медала" има и друга страна! Вие също гледате /при желание/ лекциите за които ние сме платили! Уважавам решението ви! Не смятайте писанието ми като заяждане! Най-много ме "кефи" това, че ще пазарувате за всички, и ще постигнете изгодни за вас цени. В този ред на мисли, имам предложение!!!!!!!!!!!!

Регистрирани сме тук повече от 500 човека, ако 150 от нас ви преведат по 10лв. ще бъдете ли съгласни да качите лекциите? Не съм наясно какви пари вземат лекторите, при нас им дават 20лв.
Поне за една съм сигурен!

Поздрави, Г. Георгиев

Мнение #76 Преди 2 години

Г. Георгиев Не ние не сме търговско дружество! Никой не иска да печели от лекциите, разберете го веднъж за винаги! Както писахме целите са ни други!Да не се повтарям в предишните си коментари отговорих на този въпрос. Защо всичко въртите около парите в които няма нищо общо. Та как един не се намери да попита какво правите, как го правите, защо го правите, как решихте да се захванете. Ами всичко въртите към едните лекции. Не искам да влизам в различни полемики но честно казано се уморих цял ден да отговарям на един и същ въпрос. Всеки чете отговорите които давам но само както на него му е изгодно, гледа си през неговата камбанария, разбирам че някой иска да вкара смут в нашето сдружение, но наистина не разбирам как едни и същи фигури дават тон след всяка публикация за сдружението и после става един миш маш от коментари (като няма нито един по темата). Господа споделете тревогите си веднъж за винаги и да се приключи с това!

п.п Повече няма да отговарям на никакви коментари в темата!
За какво му е на един мъж да прави каквото и да било в живота си, ако няма една жена до него, която да му каже: Браво, страшен си! Джоко Росич
Пчелар от: Варна

Мнение #77 Преди 2 години

Какво правите, как го правите, защо го правите, как решихте да се захванете? :)
Пчелар от: Североизток

Мнение #78 Преди 2 години

Така де, искате захар - осигуряват, искате питки - готово, искате кино - мола. Амаха.
Само голи обявления, дикиш не фащат. Как иначе ще се прочуят, ако поне в нещо не се опънат.
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Мнение #79 Преди 2 години

Янев,

хем нещеш "показност" - хем пускаш трейлъри в публичното пространство... ко стаа ся?!?

колегата правилно попита: колко плащате за рекламата тука?

Правете каквото се си решили там, ама си го дръжте за вас... нали си имате сайтче... що не си гукате там?

Най-малкото е много дразнещ начина, по който парадирате - пък после се спотайвате! Не че, съм приритал да гледам лектори, които въртят една и съща плоча от 5-6 години, ама много се дразня, че "крадете" от публичното пространство (допускам, че имате договорка с Дамян, ама пак е дразнещо) по такъв нагъл начин! :naughty:
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #80 Преди 2 години

Според мен за да няма нервене и мислене че някой иска да навреди на новото стружение предлагам да се заключи темата.Само който я е създал да си слага инфото.

Назад към Събития

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 гости