Пчеларско Сдружение Бургас

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Варна

Мнение #81 Преди 2 години

jdrumev написа:Според мен за да няма нервене и мислене че някой иска да навреди на новото стружение предлагам да се заключи темата.Само който я е създал да си слага инфото.

Като се заключи, да се дръпнат и пердетата, за да не надничат тарикатите!
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #82 Преди 2 години

Янев виждаш ли една реплика неразбрана какво може да направи.Знам че не сте злобари и печелбари.С Бат Янчо всеки ден се чуваме, според мен съм го прецинил що за човек е.
п.п. Виж как ме бъзикат и мен за брата,как бил работил, а аз съм ги гледал от София. :D
А доказвай после , че сестра нямаш. :D :D :D
Пчелар от: Северозапада

Мнение #83 Преди 2 години

jdrumev написа:Не си ми прочел значи поста.Аз съм от тия 5 сигурно.Това което ти си ми казал аз ще го предам на други и те така.Но като ме попитат ,,от къде имам тия знания",ще казвам Бат Янчо ме научи да ги гледам по тоя начин.Всеки един мисия е имал и ученици,а учениците са му създали последователи.

Дака да не си ме питал повече за Кашковский.
Ти по американски или руски технологии ще работиш с твоите 12ци.
Регистриран: Преди 2 години
Пчелите за мен са: Бизнес

Мнение #84 Преди 2 години

niko написа:Янев,

хем нещеш "показност" - хем пускаш трейлъри в публичното пространство... ко стаа ся?!?

колегата правилно попита: колко плащате за рекламата тука?

Правете каквото се си решили там, ама си го дръжте за вас... нали си имате сайтче... що не си гукате там?

Най-малкото е много дразнещ начина, по който парадирате - пък после се спотайвате! Не че, съм приритал да гледам лектори, които въртят една и съща плоча от 5-6 години, ама много се дразня, че "крадете" от публичното пространство (допускам, че имате договорка с Дамян, ама пак е дразнещо) по такъв нагъл начин! :naughty:

Питай дали си плащат за реклама. Янев сложи реклама на твоита страница! Да пише пушалка
Лонг Джон Силвър
Стаж: Опитен пчелар
Пчелар от: Пловдив

Мнение #85 Преди 2 години

Ianev написа:Г. Георгиев Не ние не сме търговско дружество! Никой не иска да печели от лекциите, разберете го веднъж за винаги! Както писахме целите са ни други!Да не се повтарям в предишните си коментари отговорих на този въпрос. Защо всичко въртите около парите в които няма нищо общо. Та как един не се намери да попита какво правите, как го правите, защо го правите, как решихте да се захванете. Ами всичко въртите към едните лекции. Не искам да влизам в различни полемики но честно казано се уморих цял ден да отговарям на един и същ въпрос. Всеки чете отговорите които давам но само както на него му е изгодно, гледа си през неговата камбанария, разбирам че някой иска да вкара смут в нашето сдружение, но наистина не разбирам как едни и същи фигури дават тон след всяка публикация за сдружението и после става един миш маш от коментари (като няма нито един по темата). Господа споделете тревогите си веднъж за винаги и да се приключи с това!

п.п Повече няма да отговарям на никакви коментари в темата!

Няма въпрос на който няма отговор, липсата на отговор си е отговор !!!!!!!!!!!!
Не се чуствам пренедрегнат :D
Аз също съм съгласен да платя за видио запис на всяка ваша лекция 10, 20, 30 или повече вие кажете. Не мога от Пловдив да се юркам до Бургас!
Идеята Ви е добра, да обедините пчеларите в Бургас и региона, подхода ......
Разединявате пчеларите, какво е виновен този от Видин ( далеко ), че няма да може да се запознае с Вашите идеи !!!!!
Дайте ни ШАНС !
ОК записвайте и срещу съотвената такса да можем да гледаме и слушаме.
ИСТИНАТА ВИНАГИ Е ПО СРЕДАТА
С уважение :
Марин Шойков
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Пчелите за мен са: Бизнес

Мнение #86 Преди 2 години

Дамянов много бъркаш!
Контакт:

Мнение #87 Преди 2 години

Kero написа:Питай дали си плащат за реклама. Янев сложи реклама на твоита страница! Да пише пушалка

Ако сложи реклама на техния сайт, ти ще спиш ли спокойно или ще си намериш нещо друго за заяждане?
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
Проф.

Мнение #88 Преди 2 години

Марин Шойков написа:Няма въпрос на който няма отговор, липсата на отговор си е отговор !!!!!!!!!!!!
Не се чуствам пренедрегнат :D
Аз също съм съгласен да платя за видио запис на всяка ваша лекция 10, 20, 30 или повече вие кажете. Не мога от Пловдив да се юркам до Бургас!
Идеята Ви е добра, да обедините пчеларите в Бургас и региона, подхода ......
Разединявате пчеларите, какво е виновен този от Видин ( далеко ), че няма да може да се запознае с Вашите идеи !!!!!
Дайте ни ШАНС !
ОК записвайте и срещу съотвената такса да можем да гледаме и слушаме.
ИСТИНАТА ВИНАГИ Е ПО СРЕДАТА
С уважение :
Марин Шойков

Марине, много лошо удряш под кръста. Идеята е добра, но разиденяваме пчеларите тцтцтцтц. Той Бат Тянко ще ва оправи като започне да продава мед на 6 лв за буркан на вашия пазар, а тогава ще те видя какви писаници ще пишеш, защото това време ще дойде. Разбирам да продаваш на колеги меда след като твоя е свършил без да си слагаш надценка за помощта, но ти не искаш на никой да помогнеш, защото са ти конкуренция. Прав съм нали? Оставяш колегите да си продадът меда за жалките 3,80 лв за кг, но какво правиш ти за тях, нищо.
Всеки си гледа неговия гъз и много малко хора помагат на другите да са по добре, но какво да сторим, характерна българска черта. Всеки гледа да взима и нищо да не дава, дори в Пушалката са общо 5-6 човека даващи отговори и насоки в пчеларството, а къде са другите?
С уважение:
Янчо Червенков
Контакт:

Мнение #89 Преди 2 години

Разбрахме се, ето и банера. Не искам да чувам повече изречения по темата.
Прикачени файлове
Пчеларско Сдружение Бургас - pushalka.png
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
Пчелар от: 1060м надморска

Мнение #90 Преди 2 години

tarty написа:Повечето от лекторите(99%) си рекламират стоката, затова водят лекций, иначе защо да му съхне устата от говорене няколко часа? Кажи ми един лектор не продаващ майки, отводки, кошери, лекарства, книги или нещо друго за пчеларството?

Да допълня.
99% от "лекторите" са тип "Кашпировски".
Помните ли го оня, дето лекуваше от телевизора ?
Изгледал съм де що има такива клипчета и освен лекцията на Даниел Димитров ( не го познавам, демек не му правя реклама), всичко останало е загуба на време.
Някакви чичковци с по 100 кошерчета, които освен Чернишка друго не са прочели, се правят на велики, пред аудитория от наивници, изплезили езици в очакване да им открият тайната за прибиране на реколта от 200кг мед от семейство.
ПФУ !!!
Тия лекции са 100% загуба на време.
Да живеят балъците !!!

ПРИМЕР:
На една от многото такива лекции един "корифей" с 50 кошерчета обяснява, че пролетното хранене със захарен сироп е "велико нещо"...
Да де, ама един друг човек е направил опит с по 200 контролни и 200 опитни семейства и доказва, че е това е загуба на време ( 102% разлика) и че единствения работещ метод за пролетно подхранване е на един друг пчелар, описан във форума от Гогата.
.
Бас ловя, че 90% от "четящите" форума даже и не знаят за какво и кой говоря ?!
Носкооооу !!! И тоя ли форум отрови ?

Назад към Събития

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 гости