Лекция на Андон Госпов

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #71 Преди 1 година

Тони написа:Интересно ми стана, какво всъщност си очаквал, повече инфо за кое по-точно ?

За четката как я ползва? :D :D :D Още не съм я гледал да си призная,но чувам отзиви по телефоня. :D :D :D
п.п.Днес поснах клип,твоето мнение какво е за тази майка ?Според теб Модернизатора и Другаря прави ли са или грешат?Майката е роева. ;)
ИПМ

Мнение #72 Преди 1 година

Тони,разбирам те защо не искаш да ми отговориш,но това е полужението.Колегата не успя да овладее 11,5 пило в 12 Дадан-Блат.Мислеше,че с 1 магазинче ще извади мед,но на акацията удари греда и той може би е единствения пчелар в БГ от 4 в роево 4 през 2018г. :D :D :D
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Бизнес

Мнение #73 Преди 1 година

jdrumev написа:Тони,разбирам те защо не искаш да ми отговориш,но това е полужението.Колегата не успя да овладее 11,5 пило в 12 Дадан-Блат.Мислеше,че с 1 магазинче ще извади мед,но на акацията удари греда и той може би е единствения пчелар в БГ от 4 в роево 4 през 2018г. :D :D :D

Не отговарям защото не съм го гледал. Иначе 100 % успеваемост си е технологична процедура. :clap: :clap: :clap:
Не е запознат с употребата на ключовите думи N 2 и 3. :violin: :violin: :violin:
ИПМ

Мнение #74 Преди 1 година

Лесно се измъкна. :D :D :D Но пък тук може да се каже нещо важно.Колкото и да е качествена една майката в неподходящи ръце си е само майка/Данче Друмевски/. :D :D :D :D :D
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #75 Преди 1 година

jdrumev написа:Лесно се измъкна. :D :D :D Но пък тук може да се каже нещо важно.Колкото и да е качествена една майката в неподходящи ръце си е само майка/Данче Друмевски/. :D :D :D :D :D

:clap: Точно казано! Съдейки по това си поне
на 70% готов да приемеш състезателките :lol:
Петъчен майстор пчелар

Мнение #76 Преди 1 година

jdrumev написа: една майката в неподходящи ръце си е само майка/Данче Друмевски/. :D :D :D :D :D

Ах ти Сатаниле :mrgreen: .Точно така!В неподходящи ръце само майка,а в подходящи....два пъти майка :lol: :lol: :lol:

Мнение #77 Преди 1 година

Ангел Йосифов написа:Ах ти Сатаниле :mrgreen: .Точно така!В неподходящи ръце само майка,а в подходящи....два пъти майка :lol: :lol: :lol:

Някой път от много ръце и без майка.
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #78 Преди 1 година

jdrumev написа:Колкото и да е качествена една майката в неподходящи ръце си е само майка/Данче Друмевски/. :D :D :D :D :D

Браво Данчо!
Готов си за следващото ниво.
Но там въпросът е малко по-друг: Как може да се изполва една “некачествена” майка, ако попадне в подходящи ръце?

Хайде събуждай се, че те почнаха.
ИПМ

Мнение #79 Преди 1 година

Sashokan написа:Браво Данчо!
Готов си за следващото ниво.
Но там въпросът е малко по-друг: Как може да се изполва една “некачествена” майка, ако попадне в подходящи ръце?

Хайде събуждай се, че те почнаха.

Е това е елементарно.Тя ако попадне в такива кунки ще си остане некачествена гледай клипа +18той е за качествени ръце. :D :D :D
Мисълта ми е ,че може да се открадне нещо за пчеларска технология. :D :D :D
Лонг Джон Силвър
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелар от: Пловдив

Мнение #80 Преди 1 година

Sashokan написа:Хайде събуждай се, че те почнаха.

Аз днес съм ПАС.
Всеки има нужда от почивка.
.
.
.
Даката също. :D :D :D
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.

Назад към Събития

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 гости