Сбирка на софийската колегия

Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #201 Преди 1 месец

Е, аз не съм имал илюзии. Знам си, че съм още в подготвителната група, а и не бързам за никъде де, та живота е пред мен :D
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #202 Преди 1 месец

jdrumev написа:Супер мина поредната среща на Софийската колегия.Можем спокойно да се похвалим и с нов член/и то какъв член/. :D :lol: :D

В една друга тема,един именит майстор пчелар беше поставил условие "Без снимка не се зачита".Та и вашата работа малко е съмнителна... радвате се и се прехласвате по "нови /и то какви членове", а после Барков бил виновен в подозренията си. ;) :?
Иначе,поздравления за поредната ви сбирка :clap: :thumbup: /водите ни с един гол/ но мача още не е свършил... чакаме Шойков да направи организацията и тогава ще видим кой кум--кой сват :!: ;)
Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #203 Преди 1 месец

Калеко Алеко написа:В една друга тема,един именит майстор пчелар беше поставил условие "Без снимка не се зачита".Та и вашата работа малко е съмнителна... радвате се и се прехласвате по "нови /и то какви членове", а после Барков бил виновен в подозренията си. ;) :?
Иначе,поздравления за поредната ви сбирка :clap: :thumbup: /водите ни с един гол/ но мача още не е свършил... чакаме Шойков да направи организацията и тогава ще видим кой кум--кой сват :!: ;)

Сменете си организатора, че както е тръгнало няма да излезете от съблекалнята 8-). Играчи имате, терен също. Какво чакате?
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Североизток

Мнение #204 Преди 1 месец

jdrumev написа:Супер мина поредната среща на Софийската колегия.Можем спокойно да се похвалим и с нов член/и то какъв член/. :D :lol: :D

Туй гнома дето го изгониха от тяхното дружество, сега да разбичка и ваш`то, току що прохождащо. :lol:
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Мнение #205 Преди 1 месец

rumenggr написа:Сменете си организатора, че както е тръгнало няма да излезете от съблекалнята 8-). Играчи имате, терен също. Какво чакате?

Румба,ако това го беше казал "Поразяващата уста на Бояна" или "Златаришкият трапер",бих го преглътнал,но от тебе не се очакваше такава реакция ;) :lol: . Ама като се замисли човек,ти си един от "Софийската колегия",тааа .... какво ли не прави човек за една студена бира :? :? Шойков е сериозно момче,но в момента е в творчески отпуск и скоро ще ви сюрпризира с нова стихосбирка. 8-) :thumbup: И не забравяй най-важното....ние сме кат' Ман Юнайтед и бележим в продълженията ;) Наздраве на всички и дано скоро направим съвместна сбирка. :thumbup: :drinkingcheers:
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #206 Преди 1 месец

:D :D Творчески отпуск. :D :D :lol: :lol:Слаби вождове слаб народ. :D :D

Мнение #207 Преди 1 месец

Предполагам, че отпуската му е тютюнева и като зазими след тютюневия благодат ще се появи. :think:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #208 Преди 1 месец

Георги написа:Предполагам, че отпуската му е тютюнева и като зазими след тютюневия благодат ще се появи. :think:

:D При тая суша може да опуши само. :D :D :lol:

Мнение #209 Преди 1 месец

jdrumev написа::D При тая суша може да опуши само. :D :D :lol:

Площите около Рая може и да са поливни! :D
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг

Мнение #210 Преди 1 месец

Георги написа:Предполагам, че отпуската му е тютюнева и като зазими след тютюневия благодат ще се появи. :think:

Има неотложни задачи той... бяхме наумили нещо,но тая "чума" пообърка нещата малко. Живот и здраве ще измислим план "Б" ;) :whistle:

Назад към Събития

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 гости