Сбирка на софийската колегия

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Североизток

Мнение #231 Преди 4 седмици

kuline написа:Интересно, как разбра, че иде реч за теб? :think:

"Стоплих", застанал си пред огледалото. :rolling:
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
Регистриран: Преди 2 години
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #232 Преди 3 седмици

Малко късно се включвам в темата, обаче просто едва сега имам такава възможност.
Не е нужно да се гадае, а и няма нищо тайно. Новият член на сбирката бях аз.
Името ми е Александър, но всички близки познати и приятели ме наричат Сашо.
Ръст два метра, очи пъстри, коса кестенява, тегло 107 кг.
С известно приближение, горе долу това трябва да се прибави към картинката от предишното събиране, за да бъде актуална. Не е същото като снимка, но би трябвало да свърши работа.

Сега за мероприятието.
Радвам се, че успях да се включа.
Запознахме се с колегите, пихме по бира, побъбрихме.
Прекарахме си добре.
Разбира се, времето не ни стигна да обсъдим всичко, което ни интересува. Но, като се видим следващият път- продължаваме.

Мнение #233 Преди 3 седмици

Sashokan написа:Малко късно се включвам в темата, обаче просто едва сега имам такава възможност.
Не е нужно да се гадае, а и няма нищо тайно. Новият член на сбирката бях аз.
Името ми е Александър, но всички близки познати и приятели ме наричат Сашо.
Ръст два метра, очи пъстри, коса кестенява, тегло 107 кг.
С известно приближение, горе долу това трябва да се прибави към картинката от предишното събиране, за да бъде актуална. Не е същото като снимка, но би трябвало да свърши работа.

Сега за мероприятието.
Радвам се, че успях да се включа.
Запознахме се с колегите, пихме по бира, побъбрихме.
Прекарахме си добре.
Разбира се, времето не ни стигна да обсъдим всичко, което ни интересува. Но, като се видим следващият път- продължаваме.

А то за времето ясно, че никога не стига за лакардиите пчеларски, а и талисмана Друмев ви предава допълнителна атмосфера на софрата.
Приятно прекарване утре вечер. ;)
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #234 Преди 3 седмици

kuline написа:А то за времето ясно, че никога не стига за лакардиите пчеларски, а и талисмана Друмев ви предава допълнителна атмосфера на софрата.
Приятно прекарване утре вечер. ;)

Тоя път не бях във форма. :D :lol:

Мнение #235 Преди 3 седмици

jdrumev написа:Тоя път не бях във форма. :D :lol:

Ти, да не си във форма?! :doh:
Да видя невярвам. :lol:
Майстор - Готвач
Пчелар от: скоро

Мнение #236 Преди 2 седмици

Уважаеми софийски колеги, дами и господа,
За сбирката другата седмица, сме отворени за ваши предложения за нови места/квартали където да се видим. Ако досега не ви е било удобно вие да дойдете при нас, то за нас няма неудобни локации и с радост ще ви гостуваме :D . Просто изберете заведение във вашия квартал и ни го предложете за обсъждане. Съвсем разбираемо е, че ще отидем там, където има най-много потенциални участници в срещата. Ако няма предложения, ще приемем че място на последната разпивка ви е удобно и ще ви очакваме на 17.10. :D
п.с. От Ноември обмисляме да променим деня на сБирките на Петък или Събота, така че хвърляйте по едно око на темата за да сте в час ;)

Мнение #237 Преди 2 седмици

Перо Мелиферо написа:Уважаеми софийски колеги,
За сбирката другата седмица, сме отворени за ваши предложения за нови места/квартали където да се видим. Ако досега не ви е било удобно вие да дойдете при нас, то за нас няма неудобни локации и с радост ще ви гостуваме :D . Просто изберете заведение във вашия квартал и ни го предложете за обсъждане. Съвсем разбираемо е, че ще отидем там, където има най-много потенциални участници в срещата. Ако няма предложения, ще приемем че място на последната разпивка ви е удобно и ще ви очакваме на 17.10. :D
п.с. От Ноември обмисляме да променим деня на сБирките на Петък или Събота така че хвърляйте по едно око на темата за да сте в час ;)

Перо, какъв петък, каква събота бе човек, тогава има лов на косъм в Елена. :lol:
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #238 Преди 2 седмици

Ей, таковали сте си капаците значи, аз две седмици бях свободен у четвъртък, вие творческа почивка, после ще дойде време пак да съм свободен в четвъртък, вие айде петък :doh:
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Майстор - Готвач

Мнение #239 Преди 2 седмици

kuline написа:Перо, какъв петък, каква събота бе човек, тогава има лов на косъм в Елена. :lol:

Е, ние никого не каним насила и присъствието не е задължително. Който може участва, който не може - гони диви прасета и после носи мезета 8-)
Майстор - Готвач

Мнение #240 Преди 2 седмици

barkov1982 написа:Ей, таковали сте си капаците значи, аз две седмици бях свободен у четвъртък, вие творческа почивка, после ще дойде време пак да съм свободен в четвъртък, вие айде петък :doh:

Еми ние как да го разберем това? Вие си траете, пък после що така, що иначе. Ей сега примерно, утре с Дачката(ако се освободи, че е много зает)след работа може да се видим да пием по бира в Бъкстон , който иска да се свърже с нас ;)

Назад към Събития

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 гости