Изображение

Снимки

Профилна снимка
Remi
Стаж: Майстор пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: изодзад Габрово

Мнение #321 от Remi » Преди 3 седмици

jdrumev написа:Големия майстор по гулемия тезгях се познава. :D

ей тва ко го онодиш та признавам :o
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:
Нидей са смя на чужди гръб , че не знайш от де му и главъта. А кога не знайш де му и главъта не ма да знайш кога ша му ривеш на у.......я
Профилна снимка
Бат Тянко
Пчелар от: Бургас, Черноморец, Айтос

Мнение #322 от Бат Тянко » Преди 3 седмици

jdrumev написа:Изображение тая харната пърлеста мома спецялно за бат Тянко я поствам.Наздраве. :DШа има да се рови като малко прасче в тикви. :D

У Батко ти брашно дал Господ! Не се боя от таквиз. Фъргам и една торба брашно отгоре, и откъдето избие вода валям! А ти ще трябва да ме викаш, да ти показвам къде е ручея, та да се напиеш. Другия бонус на туй женище е, че охрана няма да ти трябва.
ВРЕМЕТО, КОЕТО ИМАМЕ, Е ПАРИ, КОИТО НЯМАМЕ.
ЖЕНАТА ЗА МЪЖА Е КАТО КЛАДЕНЧЕ. ОТКЪДЕТО И ДА ЗАСТАНЕШ, ВСЕ ЩЕ УТОЛИШ ЖАЖДАТА СИ.
ЧОВЕК Е ДЪЛГО ИЗРЕЧЕНИЕ, НАПИСАНО С ЛЮБОВ И ВДЪХНОВЕНИЕ. НО ПЪЛНО С ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ.
Профилна снимка
rumenggr
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: Пчелин 615м.н.в., общ. Драгоман, система ЛР

Мнение #323 от rumenggr » Преди 3 седмици

На изпит по анатомия във висше военно училище.
Въпрос.
- Къде се намира женският полов орган?
Отговор.
- Поставяме женският индивид на равно, по корем, без униформа. Потапяме два пръста в оръжейната смазка. Спускаме пръстите по гръбнака надолу до второто "пльок".
Профилна снимка
Remi
Стаж: Майстор пчелар
Пчелар от: изодзад Габрово

Мнение #324 от Remi » Преди 3 седмици

Бат Тянко написа:
jdrumev написа:Изображение тая харната пърлеста мома спецялно за бат Тянко я поствам.Наздраве. :DШа има да се рови като малко прасче в тикви. :D

У Батко ти брашно дал Господ! Не се боя от таквиз. Фъргам и една торба брашно отгоре, и откъдето избие вода валям! А ти ще трябва да ме викаш, да ти показвам къде е ручея, та да се напиеш. Другия бонус на туй женище е, че охрана няма да ти трябва.

Стоене глей пръв да фъргаш брашното че инак мой са не класираш че два пъти превтасъл ща замесват :D
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:
Нидей са смя на чужди гръб , че не знайш от де му и главъта. А кога не знайш де му и главъта не ма да знайш кога ша му ривеш на у.......я
Профилна снимка
Георги 1974
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Северозапада

Мнение #325 от Георги 1974 » Преди 1 седмица

Това е рой който се бе заселил под един кошер сложих го до съседа му търтовка директно отгоре и над него поставих семейството под което се бе хванал. Летящите от нормалното семейство налетяха в търтовката и по късно майката от роя също слезна на рамките, зарязаха волните програми и медът свалиха в кошера явно по им харесва удобството на кошера с неговите изградени рамки.

П.П.Добре че беше Барков един колега от форума който го видя и каза абе тия пчели що влизат от долу иначе какъвто съм си заплес можеше и там да си изими.
Прикачени файлове
Снимки - Kosheri 016.jpg
Снимки - Kosheri 015.jpg
Снимки - Kosheri 014.jpg
Снимки - Kosheri 013.jpg
Снимки - Kosheri 011.jpg
Профилна снимка
Георги 1974

Мнение #326 от Георги 1974 » Преди 1 седмица

Самоделка за двумайчино хоризонтално /роят се така пушек се вдига/ползвам го чат пат за направата на отводка със старата майка/излязла в заслужена пенсия/ с изнасянето на старата в едното отделение и после ги ползвам за донори .
Прикачени файлове
Снимки - Kosheri 009.jpg
Снимки - Kosheri 008.jpg
Профилна снимка
Георги 1974

Мнение #327 от Георги 1974 » Преди 1 седмица

Ей Друмев какви са тия монтафонки
Профилна снимка
Иван Мънков
Най-готиният пчелар
Пчелар от: Априлци

Мнение #328 от Иван Мънков » Преди 5 дни

Георги 1974 написа:П.П.Добре че беше Барков един колега от форума който го видя и каза абе тия пчели що влизат от долу иначе какъвто съм си заплес можеше и там да си изими.

Гоше, Барков те е объркал ще знаеш! Рояка щеше да ти вентилира в жегата и да ти топли зимата основното с-во. :D
Отново пет минути смях! :clap:
Профилна снимка
Иван Мънков
Най-готиният пчелар
Пчелар от: Априлци

Мнение #329 от Иван Мънков » Преди 5 дни

Ролятя на този млад котарак е да наблюдава и контролира приноса и да прави отчети всяка вечер. В нуклеуса е една майка от Дамян и "Топчо" я стимулира да снася, че трябват зимни прели! :D
Снимки - 100_1807.JPG

Има и други обекти, но не налита на основните, а се върти около последните отводки! :D
Снимки - 100_1791.JPG
Профилна снимка
jdrumev
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #330 от jdrumev » Преди 5 дни

Георги 1974 написа:Ей Друмев какви са тия монтафонки

Имаш крава пиеш мляко.Нямаш крава... :D

Назад към