Интересна статийка... ;)

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #281 Преди 1 месец

Батко Зуница,представяш ли да има такова оповестяване каква посещаемост ще има сайта.а телефоните денонощо дават заето? ;) :lol: :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #282 Преди 1 месец

зуница написа:Тоя мед кой ще го събира като само метеш? :think:

С есенното подхранване и с методите на вадене на Бат Славчо рано напролет мой и да направим раута. ;) :lol: :lol: Другия вариянт е да купя от теб и продам изгодно на Другаря Шойков.... ;) :lol: :lol: Да има за питки,че с тия роеве дето хваща ще му е много тегаво тая зима. ;) :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #283 Преди 1 месец

jdrumev написа:... ;) :lol: :lol: Другия вариянт е да купя от теб и продам изгодно на Другаря Шойков.... ;) :lol: :lol: .... ;) :lol: :lol:

Ей! :thumbup: Дойде ти акъла! :clap: Разбра , че от пчеларство печелят само търговците! :thumbup:
ИПМ

Мнение #284 Преди 1 месец

зуница написа:Ей! :thumbup: Дойде ти акъла! :clap: Разбра , че от пчеларство печелят само търговците! :thumbup:

Къв търговец съм аз.Просто помагам на колеги у нужди. ;) :lol: :lol:
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #285 Преди 1 месец

nikawr написа:Тъжното е, че все по зле става и все повече изливат отрови в земята... Отровиха почвата за хилядолетие поне. Тази година във Варненско житото го изгориха с торене и химия. Не стига сушата, ами и го пръскат постоянно. Но в крайна сметка не ги интересува, нали ще им помогнат от МЗ с допълнителни обезщетения за 80 милки е евро. Като плати и рента на минимум, и застрахователите му дадат малко, пак ще е на кяр и ще отиде зърнара на някоя екзотична почивчица и тази година. А ние само си чешем езиците и цъкаме! Но всяко нещо има начало и край!!!

Най интересното е че накрая няма да има къде да си похарчи парите. Представяш ли си лъгал , мазал , лизал, трупал .. душата му на възел цял живот вързана за парите за властта и накрая Дебелия сиромашки У..Й го застигнал :D

Ама от всичко най много ги е страх да не дойде пак социализма !! :eek:
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:
ИПМ

Мнение #286 Преди 1 месец

Remi написа:Най интересното е че накрая няма да има къде да си похарчи парите. Представяш ли си лъгал , мазал , лизал, трупал .. душата му на възел цял живот вързана за парите за властта и накрая Дебелия сиромашки У..Й го застигнал :D

Ама от всичко най много ги е страх да не дойде пак социализма !! :eek:

"Те да ми станат тръбичките..." :clap: ;) :lol: :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Североизток

Мнение #287 Преди 6 дни

Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #288 Преди 6 дни

kuline написа:https://www.monitor.bg/bg/a/view/pchelna-otrova-ubiva-covid-19-211219
Найс, а!?

Найс,ама щаба не се е произнесъл още... ;)
Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.

Мнение #289 Преди 6 дни

kuline написа:https://www.monitor.bg/bg/a/view/pchelna-otrova-ubiva-covid-19-211219
Найс, а!?

Ако няма мед поне пчели има. ;) Една ужилване.Едно левче. :shifty: Остава само терапията да е достатъчно продължителна. :pray: Ей, това е решението на проблемите на пчеларите. :lol: :lol: :lol:
Стаж: Пчелар

Мнение #290 Преди 6 дни

Найс, а!?

Китайците като ни пратят новия свински вирус, тогава ще видиш едно "найс а". ;)
Регистрирайте се, за да видите линка
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг

Назад към Статии

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 гости