Библиотека "Пчела"

Регистриран: Преди 4 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #1 Преди 3 години

Библиотека "Пчела"
Регистрирайте се, за да видите линка

Добре дошли

Библиотека "Пчела" е свободен ресурс посветен на цифровизация, съхранение и публикуване на старинни печатни материали на пчеларска тематика. Нашата основна цел е да издирим и извадим от мазета и тавани ценни пчеларси издания за да ги запазим за бъдещите поколения и да ги направим достъпни за хората, които се интерсуват от пчели. Тези материали са ценни не само защото предоставят актуална и за момента информация и решения за редица пчеларски проблеми, но и защото чрез тях можем да усетим автентичния дух на хората по онова време.

Всички цифровизирани издания ще публикуваме в Материали. Последнте от тях може да видите и от секцията в дясната част на страницата. Избрани материали ше се публикуват и по-долу на тази страница.
Регистриран: Преди 2 седмици
Стаж: Пчелар

Мнение #2 Преди 2 седмици

Тестово писане!
Лонг Джон Силвър
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Пловдив

Мнение #3 Преди 2 седмици

Kremen Krasin написа:Тестово писане!

Теста успешен.
Чете се.
:thumbup:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: Харманли

Мнение #4 Преди 2 седмици

Марин Шойков написа:Теста успешен.
Чете се.
:thumbup:

За жалост същото не може да се каже за самата "Библиотека " Пчела"". Поне при мен, де... :think:

Мнение #5 Преди 2 седмици

dvd111 написа:За жалост същото не може да се каже за самата "Библиотека " Пчела"". Поне при мен, де... :think:

Ами четете бре. Я колко много четци е имала тази тема от три години насам. Добре, че колегата се тества, че да я захапем. Друмев, Друмев....спиш. Тригодишна тема. :lol:

Назад към Статии

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 гости