Интересна статийка... ;)

Регистриран: Преди 3 години

Мнение #261 Преди 3 седмици

Георги написа:Че и с претенции! :mrgreen:

Като осите. Нахално налитат, нищо не допринасят, а на туй отгоре и нагло жилят. ;) Дядо Боян си е дядо Боян. Все си мисли, че той е пръча който ще заплоди козата. Да, ама ялав/ялов. ;)
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #262 Преди 3 седмици

"Спомням си на един прием шефът на „Волво“ пер Юлен Хамер каза, че България и Швеция се различават по това, че у нас имало 36% гении и 7% идиоти, а в Швеция е обратно. На въпроса как са успели да направят една такава просперираща и прекрасна страна той се усмихна и каза: „Нашите гении са на власт“, което за нас означаваше, че у нас идиотите са на власт. " :mrgreen:
Източник: Регистрирайте се, за да видите линка
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
Пчелар от: Северозапада

Мнение #263 Преди 3 седмици

solaris60 написа:Не знам кой кой е, но дядо ти Боян е като акара и молеца в кошера. Колкото и да третираш - все там. Постоянно рови из темите като молец и ни лази по главите като акар. Няма отърване братче. :lol: Егати инвазивния тип.

Ами на мен ни Бай Боян ни Джей Джей-Данчо Друмев ( от филма мъже в черно едни извънземни цървяци възклицаваха по адрес на агент Джей) не ми пречат.
Ама и тоя Джей Джей като скандална филмова звезда е нема нема и персоната му е в центъра на вниманието в два форума

Мнение #264 Преди 3 седмици

Георги 1974 написа:Ами на мен ни Бай Боян ни Джей Джей-Данчо Друмев ( от филма мъже в черно едни извънземни цървяци възклицаваха по адрес на агент Джей) не ми пречат.
Ама и тоя Джей Джей като скандална филмова звезда е нема нема и персоната му е в центъра на вниманието в два форума

И двамата с дядо Боян все се целят в оскара, но винаги вземат малинката. :lol: Разликата е само в това, че Друмев понякога взема някоя и друга главна роля, нещо като Кид Шелийн, а на дъртака се падат винаги банални второстепенни.
Майстор - Готвач
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: скоро

Мнение #265 Преди 3 седмици

Георги 1974 написа:Ама и тоя Джей Джей като скандална филмова звезда е нема нема и персоната му е в центъра на вниманието в два форума

Да, ама на Джей Ди му се получава някак съвсем естествено, за добро или за лошо, докато Бат Боян все напиня и все не му се получава добре. Може причината и да е тук:
solaris60 написа:... а на дъртака се падат винаги банални второстепенни.

но по си мисля, че причината са честите опитите да обсъжда материя, с която не е добре запознат. За разлика от Данчо ;)

Мнение #266 Преди 3 седмици

Перо Мелиферо написа:....но по си мисля, че причината са честите опитите да обсъжда материя, с която не е добре запознат. За разлика от Данчо ;)

:thumbup:
И аз си мисля, че точно това е причината.
Мисля си още, че бат ни Боян, това нито може да го промени, нито да го приеме, защото най-напред трябва да го признае, а точно това най-неможе! :think: :whistle:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг

Назад към Статии

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 гости