На Север-център

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #4641 Преди 1 месец

dvd111 написа:Ванка, ти явно сериозно си обсебен от въпросният ментор, щом и клипчетата ти са като неговите по времетраене... :lol: Внимавай, в един момент да не се окаже, че неусетно си спечелил титлата "Малкия Пророк"... :lol:

Няма кой да ме снима... нямам стойка за телефона, но тези дни ще си поръчам, защото телефона става целия в прополис и после зор се чисти... и зор се снима
ИПМ
Регистриран: Преди 4 години
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #4642 Преди 1 месец

Ангел Йосифов написа:И там ли ......се излага :mrgreen:
Или за сапунисване преди къпане :D
Намирисва ми на мазохизъм :mrgreen:

Там са истинските пчелари Майсторе не като тук.Като напиша нещо и втория пост е"Колегата се бъзика леко да знаете..",а я само сериозни теми питам там. :lol: :lol:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #4643 Преди 1 месец

jdrumev написа:Там са истинските пчелари Майсторе не като тук.Като напиша нещо и втория пост е"Колегата се бъзика леко да знаете..",а я само сериозни теми питам там. :lol: :lol:

Забрави да споменеш че много държат на правописа
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ

Мнение #4644 Преди 1 месец

barkov1982 написа:Забрави да споменеш че много държат на правописа

Да уе.Постоянно все някоя дама или господин ти направят забележка за правописа.... :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #4645 Преди 1 месец

Супер време за пчеларстване днес.Децата носеха като луди,а за градежа да не ви казвам,че може и да не ми повярвате.Градят в трети магазин и турят нектар и пило.... ;) :lol: :lol: :lol:
Пчелар от: Северозапада

Мнение #4646 Преди 1 месец

jdrumev написа:Супер време за пчеларстване днес.Децата носеха като луди,а за градежа да не ви казвам,че може и да не ми повярвате.Градят в трети магазин и турят никтар и пило.... ;) :lol: :lol: :lol:

та нали това им е работата
Петъчен майстор пчелар

Мнение #4647 Преди 1 месец

Георги 1974 написа:та нали това им е работата

Че той от къде да знае,като постоянно им прилага майсторлък :lol:
Явно ограничения достъп до пчелите си казва думата-без майсторлъци,работят и пеят пчеличките :violin:
Петъчен майстор пчелар

Мнение #4648 Преди 1 месец

jdrumev написа:Там са истинските пчелари Майсторе не като тук.:

А някой от истинските пчелари,не казали,че на Ванката,корпуса с пилото и маточниците ще пусне поне два роя :D :D :D

Мнение #4649 Преди 1 месец

Ангел Йосифов написа:А някой от истинските пчелари,не казали,че на Ванката,корпуса с пилото и маточниците ще пусне поне два роя :D :D :D

И ако е майстор, ще хване поне два рояка. :lol:
"Научи се пчели да отглеждаш,а после продукти да вадиш от тях...." - Данче Друмевски
Пчелар от: Северозапада

Мнение #4650 Преди 1 месец

Ангел Йосифов написа:А някой от истинските пчелари,не казали,че на Ванката,корпуса с пилото и маточниците ще пусне поне два роя :D :D :D

Ти му го каза още в началото ама според ментора е ССС без Р ама си е баш с Р тоест нови републики.
Между другото няма нищо лошо в роенето то е здраве и дълголетни пчели ама малко хора знаят да го управляват а то е елементарно в някой отношения но хората се подават на паника и срам ако имат рояци то вярно че ако бегат си е за срам но е по добре от слаби семейства с маложиви пчели.

Назад към Времето

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 гости