На Север-център

ИПМ
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #1251 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Де пише седмица бе убосник?

Че още ли не си разбрал,че аз нашите ги гледам от седмица на седмица с цел от месец на месец. ;) :D :D :lol: :lol: :violin: :violin:

Мнение #1252 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Че още ли не си разбрал,че аз нашите ги гледам от седмица на седмица с цел от месец на месец. ;) :D :D :lol: :lol: :violin: :violin:

Знам аз, знам, че ги гледаш с бинокъл и то като гледаш в обратна посока. ;)
ИПМ

Мнение #1253 Преди 1 седмица

Знам,че не вярваш,но утре ела ако имаш време да видиш как плодниците дрънкат,а магазините пращат от пило. :D :D :D :lol: :lol: :violin: :whistle:
Най-готиният пчелар
Пчелар от: Априлци

Мнение #1254 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Знам,че не вярваш,но утре ела ако имаш време да видиш как плодниците дрънкат,а магазините пращат от пило. :D :D :D :lol: :lol: :violin: :whistle:

Че размини им местата. Ротирай (rotation)!Сега е и момента да грабнеш на Бати си Янчо технологията в свои ръце!А бе все възможности да замогнеш, че дори да забогатееш! :D :violin: :D
ИПМ

Мнение #1255 Преди 1 седмица

Иван Мънков написа:Че размини им местата. Ротирай (rotation)!Сега е и момента да грабнеш на Бати си Янчо технологията в свои ръце!А бе все възможности да замогнеш, че дори да забогатееш! :D :violin: :D

Ванка вярваш ли аз да се замогна? :D :D :lol: :lol: :violin: :violin: Аз съм народен челяк и съм прокълнат от оня горе да съм вечно беден. :D :D :lol: :lol: :lol:Но все пак оня горе ми даде знак с една майка.Колкото по ниско е тя толкова меда го слагат по високо. ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #1256 Преди 1 седмица

0тварям днес една отводка с цел да крадна някой маточник след като е излязла.Отваря брата и юпиеса вече включен.Пиу-пиу-пиу... :D :D :D :D
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Североизток

Мнение #1257 Преди 1 седмица

jdrumev написа:0тварям днес една отводка с цел да крадна някой маточник след като е излязла.Отваря брата и юпиеса вече включен.Пиу-пиу-пиу... :D :D :D :D

Е как не записа тая песен. И аз съм я чувал, но има хора, които само са чели за нея. :D
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
Регистриран: Преди 1 година
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #1258 Преди 1 седмица

Акацията е в разгара си, а аз сцепих най силните семейства. Постоянно залагат маточници... през 3 дена ходя и ги махам и те пак залагат. Лека полека разширявам пчелина. Бяха 8, сега вече 12, някой рояк ако хвана и това ще е за тази година. Догодина повече.
Един кърлеж се пече на капака :D

На Север-център - 53BBE407-7905-4D52-BB4F-D3DB81614789.jpeg

На Север-център - 2A1BDFC9-A5DD-4937-9753-675A9776584C.jpeg

На Север-център - 46B464BA-DA40-4E0A-99AB-7F09ACBF564C.jpeg

На Север-център - 4740B535-8351-4BD8-BCF6-C79B8D4B4A09.png

На Север-център - 544AA52E-CE59-4198-892F-EF605002B181.png

В края на деня измислих нова система за хващане на рояк, пръскам с Пророй по тази тениска все едно е направена от восъчни основи и както си пиеш кафето или се разхождаш и рояците сами идват при теб :lol:

На Север-център - 0E07CCDB-4477-4675-9228-EC5FA2379906.jpeg
Регистриран: Преди 1 година
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #1259 Преди 5 дни

Това е от вчера, часа е 17:34, след дъжда през деня и температура около 15 градуса. Акацията е над главите им .

https://www.youtube.com/watch?v=pJV5aCxNYV0
ИПМ

Мнение #1260 Преди 4 дни

Много дъжд много нещо.Сега святка и гърми ще кажеш че сме в Аустралия. :D :D :D

Назад към Времето

Разглеждащи този форум: и 5 гости