На Югозапад

Регистриран: Преди 11 месеца
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #471 Преди 2 месеца

зуница написа:Крепи ме надеждата да вдигнат карантината и да се доберем да запасите на Перката преди да им е изтекла годността! :shifty:

Изображение
Регистриран: Преди 3 години
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #472 Преди 2 месеца

Не спира да вали снежец. Толкова сняг, колкото падна през пролетта, не е валял през цялата зима. Не го задържа много, но като валежи е повече.
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #473 Преди 2 месеца

rumenggr написа:Не спира да вали снежец. Толкова сняг, колкото падна през пролетта, не е валял през цялата зима. Не го задържа много, но като валежи е повече.

В планините да натрупа ,при нас ясно,колкото жали либето от песента ;)
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Лонг Джон Силвър
Стаж: Опитен пчелар
Пчелар от: Пловдив

Мнение #474 Преди 2 месеца

rumenggr написа:Не спира да вали снежец. Толкова сняг, колкото падна през пролетта, не е валял през цялата зима. Не го задържа много, но като валежи е повече.

Щом и във Фелибето вали.... е то колкото да не е без ич, ама не е добре по това време. :think:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #475 Преди 2 месеца

Че Господ е българин го знаем.Тоя път се погрижи и за родното си място, Перник.Пълни ни язовира за да не плащаме на шопите "наем водопроводна тръба". :lol: :lol: :lol:
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Пчелар

Мнение #476 Преди 2 месеца

Интересно!Сподели моля те за макс и мин.температури през зимата при теб!
..Изглежда по-лошото предстои утре,когато се проясни.Жалко за изобилието на плодни пъпки при всички овощки,но живота продължава. :thumbup: :lol:
Петъчен майстор пчелар

Мнение #477 Преди 2 месеца

зуница написа:.Пълни ни язовира за да не плащаме на шопите "наем водопроводна тръба". :lol: :lol: :lol:

" :oldtimer: Мандалото хлопна чадо" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Мнение #478 Преди 2 месеца

дядо емо написа:Интересно!Сподели моля те за макс и мин.температури през зимата при теб!
..Изглежда по-лошото предстои утре,когато се проясни.Жалко за изобилието на плодни пъпки при всички овощки,но живота продължава. :thumbup: :lol:

Имам комшия на вилата, който за сефте зимува там. По негови думи, тази зима не била страшна. Падало е до -17*. В началото на Март, имаше нощи до -10* . Цъфтежа е в нормални граници. Нищо не избързва. Джанки цъфнали няма около пчелина, все още.

Мнение #479 Преди 2 месеца

На залез слънцето пекна, небето е синьо, следва да изцъкли :lol:
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #480 Преди 2 месеца

rumenggr написа:На залез слънцето пекна, небето е синьо, следва да изцъкли :lol:

Погледни от убавата страна.Дряна още не е прецъфтял. ;) :lol: :lol: :lol:

Назад към Времето

Разглеждащи този форум: , , и 16 гости