На Север-център

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #1961 Преди 2 месеца

barkov1982 написа:Твоите правят само смяна с по няколко маточника, не се роят. Аз запомних, те пак не ;)

Евала,Баджанак.Знаех си,че мога да разчитам на теб да ме подкрепиш. :lol: :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Северозапада

Мнение #1962 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Забравили,че моите не се роят вече. ;) :lol: :lol: Капаните ги слагам за атракции. :lol:

С туй изчезване на летящата пчела е съмнителна работа.

Мнение #1963 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Заменям,но в наше село искат и някой лев да си доплатя. ;) :lol: :lol:

Заменяш, заменяш. Добре, че го написах та да се измъкнеш. :lol:
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #1964 Преди 2 месеца

solaris60 написа:След като даваш пари за основи си личи майсторлъка. Не заменяш ли?

аз сега само купувам, а моя си го пазя, след време мисля да мина на самозадоволяване с В.О. от собствен восък :D

Мнение #1965 Преди 2 месеца

Перо Мелиферо написа:аз сега само купувам, а моя си го пазя, след време мисля да мина на самозадоволяване с В.О. от собствен восък :D

Ще си ги правиш ти или...?
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #1966 Преди 2 месеца

solaris60 написа:Ще си ги правиш ти или...?

Да, такъв е дългосрочния план, то и няма как да съм с основи от собствен восък и друг да ми ги произвежда. Или най-вероятно ще ми го подменят или пък изискванията за количества са непосилни за мен ;)

Мнение #1967 Преди 2 месеца

Перо Мелиферо написа:Да, такъв е дългосрочния план, то и няма как да съм с основи от собствен восък и друг да ми ги произвежда. Или най-вероятно ще ми го подменят или пък изискванията за количества са непосилни за мен ;)

Матеев правеше основи с восък на клиента, но трябва да е над 100 кг. и чакаш докато ти ги направи на място.
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #1968 Преди 2 месеца

Има и други производители на основи с восък на клиента. За съжаление, в един удавен телефон останаха доста ценни, практични отметки.

Мнение #1969 Преди 2 месеца

В град Опака също правят със собствен восък. Не се сещам за името на човека, Георги Кръстев беше правил там основи, с негов восък. Доволни бяха хората.

Мнение #1970 Преди 2 месеца

гр Опака, Орахан 0878 185 794, 0884 682 838 Няма такава хигиена, спретнато, чисто.

https://www.facebook.com/18619983305864 ... 461238536/
За какво му е на един мъж да прави каквото и да било в живота си, ако няма една жена до него, която да му каже: Браво, страшен си! Джоко Росич

Назад към Времето

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 гости