На Север-център

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #1971 Преди 2 месеца

Янев,приятелю.Тия цени на твоя мед ли са?
ИПМ

Мнение #1972 Преди 2 месеца

Разговарях с двама колеги.Работата не е добре изобщо.Семействата са им се стопили на 3-4 рамки.И двамата ми зададоха един и същ въпрос "Къде са пчелите Дака"?

Мнение #1973 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Разговарях с двама колеги.Работата не е добре изобщо.Семействата са им се стопили на 3-4 рамки.И двамата ми зададоха един и същ въпрос "Къде са пчелите Дака"?

А ти ко каза?
ИПМ

Мнение #1974 Преди 2 месеца

solaris60 написа:А ти ко каза?

Каквото мисля. ;) Ама с тия мои знания няма много да съм мислил. ;) :lol: Майтапя се
Ще трябва да преглеждам и аз и да анализирам по телефоня после с колеги приятели. ;) :lol: :D :lol:
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Опитен пчелар
Пчелар от: 1994

Мнение #1975 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Разговарях с двама колеги.Работата не е добре изобщо.Семействата са им се стопили на 3-4 рамки.И двамата ми зададоха един и същ въпрос "Къде са пчелите Дака"?
И на мен един колега от района в който са ми пчелите,ми съобщи за същото положение.Намалели са пчелите в семействата.Питките като ги сложим,май ще трябва и да ги посвием малко.
ИПМ

Мнение #1976 Преди 2 месеца

M.Milkov написа:И на мен един колега от района в който са ми пчелите,ми съобщи за същото положение.Намалели са пчелите в семействата.Питките като ги сложим,май ще трябва и да ги посвием малко.

Е това ще е задължително.Иначе ДеМиСа за зимна смъртност. :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Северозапада

Мнение #1977 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Е това ще е задължително.Иначе ДеМиСа за зимна смъртност. :lol:

Стария индианец каза че е глупаво да отрежеш одеялото отдолу и да го зашиеш отгоре за да го удължиш та да се стоплиш.
Петъчен майстор пчелар

Мнение #1978 Преди 2 месеца

Имайки в предвид,сушата през втората половина на лятото 4-5 междурамия са си нормално явление.
ИПМ

Мнение #1979 Преди 2 месеца

Ангел Йосифов написа:Имайки в предвид,сушата през втората половина на лятото 4-5 междурамия са си нормално явление.

Разпуснато не е много,а и при нас преваляваше.Деретата имат още вода не са пресъхвали.
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Северозапада

Мнение #1980 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Разпуснато не е много,а и при нас преваляваше.Деретата имат още вода не са пресъхвали.

Друмев всеки твой пост си противоречи с предишния.Например до преди 2 седмици цъфтя ерна , бръшлян и т.н. мъкнаа децата та се изгърбиха а сега няма мед или прашец много пило много а сега няма пчели т.н..Оксоморон до оксиморона са твоите писания.

Назад към Времето

Разглеждащи този форум: , , и 6 гости