На Север-център

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #1981 Преди 2 месеца

Георги 1974 написа:Друмев всеки твой пост си противоречи с предишния.Например до преди 2 седмици цъфтя ерна , бръшлян и т.н. мъкнаа децата та се изгърбиха а сега няма мед или прашец много пило много а сега няма пчели т.н..Оксоморон до оксиморона са твоите писания.

Няма да следиш постовете,а темите Чичо Гошо. ;) :lol: :lol:
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #1982 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Янев,приятелю.Тия цени на твоя мед ли са?

Даче кои цени. Не те разбрах :think:
За какво му е на един мъж да прави каквото и да било в живота си, ако няма една жена до него, която да му каже: Браво, страшен си! Джоко Росич
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Североизток

Мнение #1983 Преди 2 месеца

Ianev написа:Даче кои цени. Не те разбрах :think:

То и сам не се разбира, ама карай. :lol:
Прави някакви аналогии, плещи глупости и после се чуди как не го разбрали. Не е лесно ей! :D
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Мнение #1984 Преди 2 месеца

kuline написа:То и сам не се разбира, ама карай. :lol:
Прави някакви аналогии, плещи глупости и после се чуди как не го разбрали. Не е лесно ей! :D

Приемам го като мислител или художник от друго време. След години всички ще го цитират и разбират. Но за момента не е разбран от нас съвременниците му :think: :lol: :D
За какво му е на един мъж да прави каквото и да било в живота си, ако няма една жена до него, която да му каже: Браво, страшен си! Джоко Росич
Петъчен майстор пчелар

Мнение #1985 Преди 2 месеца

Ianev написа:Приемам го като мислител и художник :lol: :D

Много точно определение!Само трябва да се добави,че стилът му е - абстракция :lol:
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #1986 Преди 2 месеца

Ianev написа: Но за момента не е разбран от нас съвременниците му :think: :lol: :D

С гениите е така :D
а относно
Ianev написа:Даче кои цени. Не те разбрах :think:

както казва Барков, не си само ти, спокойно ;)
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Пчелар

Мнение #1987 Преди 2 месеца

[quote="jdrumev"]Няма да следиш постовете,а темите Чичо Гошо. ;) :lol: :lo
Вярно момче!Не се стараеш достатъчно,но пък жокера си го бива.Често отивам на темата и така откривам мисълта ти.Много мислиш. :lol: :lol:
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #1988 Преди 1 месец

В събота проверих кошерите по външни белези и останах дуволен само 7-8% смъртност до сега от нападени.Всичките без един са със стари майки,ама като казвам стари имам предвид супер стари. :lol: :lol: Само едната е от един рой слаба отводка която се предаде рано рано на осите... :lol: :lol:
п.п.Хубаво е човек да има резерни семейства.Само за няколко минути смених капаците и възтанових бройката. ;) :lol: :lol:
Регистриран: Преди 7 месеца

Мнение #1989 Преди 1 месец

jdrumev написа:В събота проверих кошерите по външни белези и останах дуволен само 7-8% смъртност до сега от нападени...

"Само"? :doh:

jdrumev написа:п.п.Хубаво е човек да има резерни семейства.Само за няколко минути смених капаците и възтанових бройката. ;) :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #1990 Преди 1 месец

jdrumev написа:... :lol: :lol:
п.п. Хубаво е човек да има резервни семейства.Само за няколко минути смених капаците и възстанових бройката. ;) :lol: :lol:

Най-хубаво е като резервните са на брата и не влизат в бройката на твоите! :clap: Твойто никога се не губи! :shifty:

Назад към Времето

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 гости