На Север-център

Регистриран: Преди 3 години

Мнение #2751 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Ама нали знаеш като твоя номер има мой номер.... ;) :lol: ;)

Защото си го взаимствал от моя номер, та значи има само един номер. Моя номер. ;)
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #2752 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Защото си го взаимствал от моя номер, та значи има само един номер. Моя номер. ;)

Верно е номера е твой,но оператора е друг. ;) :lol: :lol:

Мнение #2753 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Верно е номера е твой,но оператора е друг. ;) :lol: :lol:

Добре. Хайде успокой се. Ти си. :lol:
ИПМ

Мнение #2754 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Добре. Хайде успокой се. Ти си. :lol:

:naughty: Докато не ме пуснеш два часа на ден у Б форума тей ще е. ;) :lol: :lol:

Мнение #2755 Преди 1 седмица

jdrumev написа::naughty: Докато не ме пуснеш два часа на ден у Б форума тей ще е. ;) :lol: :lol:

След това ще трябва да наемам фирма "Василка". :lol:
ИПМ

Мнение #2756 Преди 1 седмица

solaris60 написа:След това ще трябва да наемам фирма "Василка". :lol:

Споко бре.С малко фенансиране за меня ще те спася като Левски.Нема те стрелям.... ;) :lol: :lol:

Мнение #2757 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Споко бре.С малко фенансиране за меня ще те спася като Левски.Нема те стрелям.... ;) :lol: :lol:

Кат та знам какъв си ловджия, само ще гърмиш като на освобождение. :lol:

П.П. И лягай да спиш, че не мога си гледам филма от теб. Зуница не знам какво прави. :lol:
ИПМ

Мнение #2758 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Кат та знам какъв си ловджия, само ще гърмиш като на освобождение. :lol:

П.П. И лягай да спиш, че не мога си гледам филма от теб. Зуница не знам какво прави. :lol:

А тук немаш права да ми думаш ко да правя и бъркаш със гърмежите.Стрелянето е друго нящо. ;) :lol: :lol:
Регистриран: Преди 2 години
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #2759 Преди 1 седмица

Тъкмо се връщам от пчелина, ходих за бързо след работа да направя следното нещо. Имам кошер който много слабо върви, майката е леко ялова, снася по малко и е на 3 рамки пило, та намрих и я убих преди малко. Както споменах в предишните ми коментари дето правих сборна отводка и съм прехвърлил майката от най-силния кошер, та този кошер си е направил маточници хубави големи около 6 бройки на 3 рамки. Дълго се чудих преди да видя какво е положението, как да придам маточника без да го наруша, та стигнах до следния извод - вземам една от рамките с 2 маточника, смитам внимателно пчелите с четката и придавам рамката в кошера където съм убил майката. Мислех, че маточниците вече трябва да са запечатани, но не са напълно все още, така че тази операция ще я извърша след 5 дена. Какво мислите по тази идея ?!
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #2760 Преди 1 седмица

Иван.Иванов написа:Тъкмо се връщам от пчелина, ходих за бързо след работа да направя следното нещо. Имам кошер който много слабо върви, майката е леко ялова, снася по малко и е на 3 рамки пило, та намрих и я убих преди малко. Както споменах в предишните ми коментари дето правих сборна отводка и съм прехвърлил майката от най-силния кошер, та този кошер си е направил маточници хубави големи около 6 бройки на 3 рамки. Дълго се чудих преди да видя какво е положението, как да придам маточника без да го наруша, та стигнах до следния извод - вземам една от рамките с 2 маточника, смитам внимателно пчелите с четката и придавам рамката в кошера където съм убил майката. Мислех, че маточниците вече трябва да са запечатани, но не са напълно все още, така че тази операция ще я извърша след 5 дена. Какво мислите по тази идея ?!

Точно днес са били за пренасяне.
Иначе е могло заедно с пчелите и от още едно място малко пчели да стръскаш колкото да стане калабалък и си ти. Иначе може и с готова майка ,но трябва да я вземеш лично че с тея почивни дни ще стане късно
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух

Назад към Времето

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 гости