Времето през тази година

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #881 Преди 6 месеца

Ангел Йосифов написа:Ами,май,17000 поста,само тук и още толкова оттатък,въпреки бана,май-май е взело да остава нещо в нея :D Виж как откри циганското лято...Ми я,ако заседне още нещо :doh: Мигрената не ти мърда :lol: :lol:

Майсторе,моите пчели се зазимиха още преди Август. ;) :D :lol: Няма да има такова лято.След земетресение винаги духа вятър. ;) :lol: Утре Бургазлии може да кажат да ли съм прав. :D :lol: :D
п.п.Не забравяй,че и са изченали тук много напоследък. ;) :D :lol:
Регистриран: Преди 1 година
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #882 Преди 6 месеца

jdrumev написа:Майсторе,моите пчели се зазимиха още преди Август. ;) :D :lol: Няма да има такова лято.След земетресение винаги духа вятър. ;) :lol: Утре Бургазлии може да кажат да ли съм прав. :D :lol: :D
п.п.Не забравяй,че и са изченали тук много напоследък. ;) :D :lol:

"Боянският майстор" е голЕм.... това ветрове и земетрЪси за нищо ги няма :? :eek:
Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.
ИПМ

Мнение #883 Преди 6 месеца

Калеко Алеко написа:"Боянският майстор" е голЕм.... това ветрове и земетрЪси за нищо ги няма :? :eek:

Аз като ти думам,че ги чувам какво говорят пчелите ти не ме вземаш на сериозно... :D :lol:

Мнение #884 Преди 6 месеца

jdrumev написа:Аз като ти думам,че ги чувам какво говорят пчелите ти не ме вземаш на сериозно... :D :lol:

Както ти обичаш да казваш, "Сега ще се обиждаме ли"...забравил си,че първи се записах в твоя курс за обучение. ;)
ИПМ

Мнение #885 Преди 6 месеца

Калеко Алеко написа:Както ти обичаш да казваш, "Сега ще се обиждаме ли"...забравил си,че първи се записах в твоя курс за обучение. ;)

Стана модерно да си ме цитират тия дни... :D :lol: :lol:

Мнение #886 Преди 6 месеца

jdrumev написа:Стана модерно да си ме цитират тия дни... :D :lol: :lol:

"Която ръка е дала >> много ще взема".... чакаме да разрешат лова другия месец / постиламе си черджето демек/ ;) :lol: :thumbup:
ИПМ

Мнение #887 Преди 6 месеца

Калеко Алеко написа:"Която ръка е дала >> много ще взема".... чакаме да разрешат лова другия месец / постиламе си черджето демек/ ;) :lol: :thumbup:

То по разрешен от сега Здраве му кажи. ;) :D :lol: На 5 ще гърмим помни ми думата. ;) :lol: :lol: :D :D
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #888 Преди 6 месеца

Калеко Алеко написа:Перка,ако си успял да се справиш с миризливката,хич не ти требе да се занимаваш с пчели.... директно си станал милионер ;) трябва и да почерпиш :drinkingcheers:

Що бре Калеко? С Децис я изтребих, само с едно пръскане, вечерта за да не изтрепя пчелите, и се обличам+було щото почват да жулят ако е топло, а иначе за милионера - аз съм си, ама по душа :D , относно черпенето - немаш грижи, само да стиковаме групите ;)
"То идеи имаме, ами лек нямаме!" Данче Друмевски :clap:
ИПМ

Мнение #889 Преди 6 месеца

В София заваля. :D :lol:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #890 Преди 6 месеца