Плащане по договори от Национална програма по пчеларство 2017-2019

Старши
Регистриран: Преди 4 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: 1997

Мнение #11 Преди 2 години

jdrumev написа:Сладко нещо беше програмката до сега. :D :D :D Хубаво си лапкахме цялата рода.Кеф ти кошери кеф ти лекарства,кеф ти анализчета,а какво стана ще трябва вече да разчитаме на,,Бръкни джоб" . :D :D :D Тежки времена настанаха колеги. :D :D :D

Справедливи Дака. 8-)
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #12 Преди 2 години

Юрий Цветков написа:Справедливи Дака. 8-)

И какво му е справедливото? Ще им плащам повече за да взема по малко. :D :D :D
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #13 Преди 2 години

Ianev написа:Дака на къде отива този свят, направо незнам как ще е караме :D :D :D . Програмата Бръкни Джоб е най изгодна, каквото извадиш от продажбата на мед, прашец, отводки и т.н инвестираш. Вярно по бавно стават нещата но пак стават. Няма да се занимаваш с простотии за едни 4-5 хиляди, да те разкарват като циганска мечка от една институция на друга и няма да ти киснат чиновници на врата. В началото имаше смисъл да се кандидатства когато процента за кошери беше 80 %, но тогава пък някой се оляха. Пример Дядо Спас има 200 кошера цепи ги на 4 пчелина на родата и взема 4х50 кошера и отводки и се опорочи цялата програма. И хора които имаха мерак да вземат и да се пробват не можаха да вземат. Сега процента се смъкна и желаещи няма. Но лошо няма който иска да се пробва,човек сам трябва да реши кое му е изгодно или не. Хубаво е предварително да си направи добре сметката защото веднъж закачиш ли се на клона няма отказване за три години!

Програма за малки стопанства, която не е изгодно да се използва от същите - СМЯХ :lol: :lol: :lol:
ONLY IN BULGARIA
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
ИПМ

Мнение #14 Преди 2 години

Дамян Дамянов написа:Програма за малки стопанства, която не е изгодно да се използва от същите - СМЯХ :lol: :lol: :lol:
ONLY IN BULGARIA

Тя никога не е била за малките. ;) :D :D :D Винаги е била за тия които могат да си набавят документи. :D :D :D По тоя начин пак само едни могат да лапкат. :D :D :D

Мнение #15 Преди 2 години

Дака, с брата ще направите отводки, ще вземеш от тук от там някой кошер и си изпълнил моята програма :lol:
Пчелата е толкова заета, че няма време да страда. Уилям Блейк
ИПМ

Мнение #16 Преди 2 години

Ianev написа:Дака, с брата ще направите отводки, ще вземеш от тук от там някой кошер и си изпълнил моята програма :lol:

Аз отводки не продавам все още.Не мога да се пречупя.Опитах 2 кошера да продам и после ревах със сълзи. :D :D :D
Стаж: Майстор пчелар
Пчелар от: Бургас, Карагеоргиево

Мнение #17 Преди 2 години

jdrumev написа:Аз отводки не продавам все още.Не мога да се пречупя.Опитах 2 кошера да продам и после ревах със сълзи. :D :D :D

А без сълзи кога си ревал?
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.
ИПМ

Мнение #18 Преди 2 години

Бат Тянко написа:А без сълзи кога си ревал?

Много пъти. :D :D :D
ИПМ

Мнение #19 Преди 2 години

Ianev написа:То и аз ти казах че три години плащаш като поп но мисля че не е задължително да плащаш цялата година. Мисля че имаше някаква врътка и се плащаше за активния период от март до октомври. Не съм кандидатствал, аз съм фен на програмата бръкни джоб. Сиреч вадиш си кинтите от джоба и инвестираш :P

Цял ден мисля нова схема и почти съм я измислил. :D :D :D Проблема е ,че парите са много повече от минали години. :D :D :D Интуицията ми подсказва,че мрежата е за бая риба,но дребна. :D :D :D

Мнение #20 Преди 2 години

Те парите са повече но процента който признават е стария. Сиреч мрежата е хвърлена но от година на година все по малко рибки хваща. Най добре заложи на въдичарския риболов по малко ще хванеш но гладен няма да останеш особено ако ловиш от лодка :lol: :lol: :lol:
Пчелата е толкова заета, че няма време да страда. Уилям Блейк

Назад към Европрограми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост