Втори прием по Национална програма по пчеларство

ИПМ
Регистриран: Преди 4 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #141 Преди 2 години

Бати Янчо /Месиьо/тъкмо на мама щях да пиша последната продажба и ти ма секна. :D :D :D :D :D :D Аз ако съм на бати Бойко ще ги задължа всичко по банков път.Хванат ли те да копуваш без документ гориш и всички към НАП свързани не само за меда но и за БИО тора. :D :D :D :D
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #142 Преди 2 години

Каква гузна съвест господин Червенков. Всичко е опира до възпитание! Мойте родители са ме възпитали така! Като си толкова сигурен какво съм продал докажи го! Все гледаш в канчето на колегите! Все едно някой ти гледа какво си декларирал 5 години назад не говорим за меда! Баща ми взема 300 лв пенсия господин Червенков и заедно със майка ми са платили данъци по големи от теб и пак такава им беше пенсията! Защото се занимават със бизнес 30 години!За пенсията на родители търси сметка на тези които управляват и взеха парите от пенсионния фонд!
Пчелата е толкова заета, че няма време да страда. Уилям Блейк
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Майстор пчелар
Пчелар от: 1992

Мнение #143 Преди 2 години

Аз 2ра година не участвам по Национална програма по пчеларство ,въпреки че имам всички точки на макс ,е без северна България и за каквото и да пусна ,ще го взема ,без кошерите ,но за какво да участвам ,нито майките са засвета ,нито отводите на стари пити ,центрофугите замятат ,препаратите си ги правя ,по евтини са в лабораторните магазини 3 пъти ,съставките, да кажа и за кошерите ,по мой размер и дебелина 60 лв. за 3 корпусен Лангстрот-Рут,да не казвам за +
да ходиш да пускаш заявление ,разкарване ,за запетаятя да ти вземат акъла,
мерси,
Проф.

Мнение #144 Преди 2 години

kuline написа:Това е едно нищо за държавата. Все пак, тя (държавата) не без помощта на хора от бранша не създаде ли условия, които да накарат всички споменати от теб да излязат на "светло", пак няма да има полза. Пак ще продължи играта на котка и мишка. Говори се за стимулиране на дребния и среден бизнес - ок, но няма да стане с раздаването на субсидии и сертифицирани "псевдобиолози", а по друг начин.

Всичко е интереси(пари), а за момента на власта им е по лесно така. Скоро говорих с човек от върха и той си призна, че за момента се опитват да прокарат някакви закони, като в Европа и Щатите, но действат с голямо внимание, защото Българина иска само да взима и да не плаща и при всяка една промяна може да се направи стачка и да падне правителството, а те който искат и се опитват да направят тази промяма ще останат без работа. Всеки си пази хляба обаче :D . Скоро ще изгърмят автомонтьорите, те ще са първите.
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #145 Преди 2 години

Profi написа:Аз 2ра година не участвам по Национална програма по пчеларство ,въпреки че имам всички точки на макс ,е без северна България и за каквото и да пусна ,ще го взема ,без кошерите ,но за какво да участвам ,нито майките са засвета ,нито отводите на стари пити ,центрофугите замятат ,препаратите си ги правя ,по евтини са в лабораторните магазини 3 пъти ,съставките, да кажа и за кошерите ,по мой размер и дебелина 60 лв. за 3 корпусен Лангстрот-Рут,да не казвам за +
да ходиш да пускаш заявление ,разкарване ,за запетаятя да ти вземат акъла,
мерси,

Да де то затова няма кандидати.А тей си мислиш,че отговаряш аз съм с твоите показатели без 10 точки.Винаги съм се чудил за какво се вземат 10т за кошери от ДЪРВО щом имаш диплом за пчелар. :D :D :D :D
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Североизток

Мнение #146 Преди 2 години

tarty написа:Всичко е интереси(пари), а за момента на власта им е по лесно така. Скоро говорих с човек от върха и той си призна, че за момента се опитват да прокарат някакви закони, като в Европа и Щатите, но действат с голямо внимание, защото Българина иска само да взима и да не плаща и при всяка една промяна може да се направи стачка и да падне правителството, а те който искат и се опитват да направят тази промяма ще останат без работа. Всеки си пази хляба обаче :D . Скоро ще изгърмят автомонтьорите, те ще са първите.

Не, няма да изгърмят, просто по-големите сервизи ще се сертифицират, а малките ще им плащат, за да работят под тяхната "шапка". ;) Демек големите ще смучат малките. Те това се цели и в пчеларството комай.
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
Проф.

Мнение #147 Преди 2 години

Ianev написа:Каква гузна съвест господин Червенков. Всичко е опира до възпитание! Мойте родители са ме възпитали така! Като си толкова сигурен какво съм продал докажи го! Все гледаш в кранчето на колегите! Все едно някой ти гледа какво си декларирал 5 години назад не говорим за меда! Баща ми взема 300 лв пенсия господин Червенков и заедно със майка ми са платили данъци по големи от теб и пак такава им беше пенсията! Защото се занимават със бизнес 30 години!За пенсията на родители търси сметка на тези които управляват и взеха парите от пенсионния фонд!

Ха, а ти като си толкова сигурен кой е окрал парите на родителите ти, докажи го? Ако не можеш, защо обвиняваш оправляващите и кой си ти да съдиш другите, ей така защото ти е кеф?
Проф.

Мнение #148 Преди 2 години

kuline написа:Не, няма да изгърмят, просто по-големите сервизи ще се сертифицират, а малките ще им плащат, за да работят под тяхната "шапка". ;) Демек големите ще смучат малките. Те това се цели и в пчеларството комай.

Друго подготвят.
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Майстор пчелар
Пчелар от: 1992

Мнение #149 Преди 2 години

tarty написа:Всичко е интереси(пари), а за момента на власта им е по лесно така. Скоро говорих с човек от върха и той си призна, че за момента се опитват да прокарат някакви закони, като в Европа и Щатите, но действат с голямо внимание, защото Българина иска само да взима и да не плаща и при всяка една промяна може да се направи стачка и да падне правителството, а те който искат и се опитват да направят тази промяма ще останат без работа. Всеки си пази хляба обаче :D . Скоро ще изгърмят автомонтьорите, те ще са първите.

По мои данни нерегистрираните сервизи от март изгърмяха,
коли които се ремонтират в регистрирани сервизи ,ще плащат, до 14 години възраст на колата, данък на половина и с газовите уредби е същото
отнася се за всички сервизи .
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #150 Преди 2 години

Profi написа:По мои данни нерегистрираните сервизи от март изгърмяха,
коли които се ремонтират в регистрирани сервизи ,ще плащат, до 14 години възраст на колата, данък на половина и с газовите уредби е същото
отнася се за всички сервизи .

Нещо не разбрах... :think:
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:

Назад към Европрограми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 гости