Постоянна Експертна Работна Група

Регистриран: Преди 4 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Североизток

Мнение #761 Преди 1 седмица

jdrumev написа:От сън спомени няма.... ;) :lol: :lol:

Да, обаче в казармата единствено времето за сън е незагубено. :D
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Мнение #762 Преди 1 седмица

jdrumev написа:То всички сме дуволни и за туй сме на туй дередже.... ;) :lol: :lol: Идва времето когато сахарта ще стане едно еуро,меда 0,50 еуро цента,а майките дупени по 100еуро с бащи написани у артия.... :lol: :lol: Ако ми кажеш един майко производител да има бащина чиста линия та признах. :lol: :lol: Аз мога ти кажа,но много трябва да пратиш от оная двата литра.... ;) :lol: :lol: :lol:

Е, да плачем тогаз, но едва ли ще има полза. Гледам го сребърния как се "плюнчи" нон стоп и плюе наред. И? Едни говорят за коопериране, други за ликвидиране, та човек се чуди кой за какво се бори. Имало е времена, когато кило мед се разменяше за долар. Дойдоха хубави времена, когато го продавахме на едро по 5-6 долара. Да, ама тогава много хора решиха, че пчеларството е бизнес за усвояване на евросредства и резултата не закъсня. Та сега нищо чудно да се случи това, за което думаш - ценовото съотношение мед/захар. Ще се пресее сектора и дано намерим място между малкото останали, ако ли не - живота продължава, само да сме живи и здрави.
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #763 Преди 1 седмица

Среднолюб го остави той е от гулямото добро утро.Има знания и е авторитет.На него му е позволено да плюе.... ;) :lol: :lol: Ти усещаш ли с изменението на наредба 26 как лекинко ще ни бутнат пръста?Измислените ни лидери си трайкат.Защото може да им се развали схемичка дето си лапкат. ;) :lol: :lol:
п.п.Пропуснал си нещо да ми отговориш в поста си... ;) :lol:

Мнение #764 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Среднолюб го остави той е от гулямото добро утро.Има знания и е авторитет.На него му е позволено да плюе.... ;) :lol: :lol: Ти усещаш ли с изменението на наредба 26 как лекинко ще ни бутнат пръста?Измислените ни лидери си трайкат.Защото може да им се развали схемичка дето си лапкат. ;) :lol: :lol:
п.п.Пропуснал си нещо да ми отговориш в поста си... ;) :lol:

За майкопроизводителите незнам нищо, тъй като не се интересувам от това, а и съм на принципа нещо, което не ме интересува, да не го помня, дори и да е минало през възприятиято ми. Както искаш така го разбирай.
По същия начин стои въпроса с Наредбата.
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #765 Преди 1 седмица

kuline написа:За майкопроизводителите незнам нищо, тъй като не се интересувам от това, а и съм на принципа нещо, което не ме интересува, да не го помня, дори и да е минало през възприятиято ми. Както искаш така го разбирай.
По същия начин стои въпроса с Наредбата.

Точно най много трябва да се интерисуваш от майкопроизводителите защото по-край теб има доста пчелни семейства.Според теб с какви търтеи се оплождат твоите свободно оплодени майки? ;) :lol:

Мнение #766 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Точно най много трябва да се интерисуваш от майкопроизводителите защото по-край теб има доста пчелни семейства.Според теб с какви търтеи се оплождат твоите свободно оплодени майки? ;) :lol:

С каквито им е кеф. :lol: успяват най-напористите, които предполагам имат добро "семе".
И ти се облизваш подир цицорести джуки, ама...
Моите майки имат право да се гласят с който искат, след което аз им решавам съдбата. ;)

Назад към Политика и законодателство

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 гости