Проект за допълнение на Наредба № 10

Регистриран: Преди 2 години

Мнение #91 Преди 3 месеца

nikawr написа:Тея табелки не се правят при поръчка, а ги има изработени и регистрирани в БАБХ. Демек се пущат 250000 бройки от всяка фирма и чакат да се купят. Затова и фирмите които ги правят са само няколко, демек на наши хора. Поръчваш днес табелки и ти ги доставят утре, ако не ги домързи да ги пакетират... ;) Колкото до качеството, то е ясно какво е...

Аз нали по - горе писах, че няма как да стане при нас по ред причини. Тези бройки само ще затлачат временно основното производство, което е и много скъпо. Ние просто си умуваме по това, че табелките и без пари да ги дават са пак скъпи, защото само разкарването и времето си не плащат. Но то в БГ знаете как е принципа - няма значение, че губим, важно е да сме в играта. На децата пластмасата от играчките е по - здрава от тази на табелките. Шегувам се. ;)
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #92 Преди 3 месеца

solaris60 написа:Ако си ми приятел, няма да ми коства и без пари да ти ги направят, че няма как да ми откажат. Иначе, ако е с пари, знаеш как става? Ама ти си един приятеееел. ;)
Аз обичам да си плащам сметките и предложението ми е сериозно. Дай някакъв мейл на който да ти пратя чертежа. Трябва ми оферта.
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"

Мнение #93 Преди 3 месеца

Боян Палов написа:Аз обичам да си плащам сметките и предложението ми е сериозно. Дай някакъв мейл на който да ти пратя чертежа. Трябва ми оферта.

:o Ти си много интересен човек.
ИПМ
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #94 Преди 3 месеца

Мнение #95 Преди 3 месеца

solaris60 написа::o Ти си много интересен човек.

Дали аз или ти сме интересни или се правим на такива няма никакво значение за четящите темата. Надявам се обаче да са разбрали какво мислим за качеството на много евтините неща!

Мнение #96 Преди 3 месеца

Боян Палов написа:Дали аз или ти сме интересни или се правим на такива

Като умряла змия си, все гледаш да хапеш. Ха, кажи ми как да ти свърша работа, да си губя ценно време с твоите неща, а ти да не спираш да ми ...на главата? Другите ги остави - те само се затормозяват да ни четат глупостите - моите, твоите и на някои други. ;)

Мнение #97 Преди 3 месеца

solaris60 написа:Като умряла змия си, все гледаш да хапеш. Ха, кажи ми как да ти свърша работа, да си губя ценно време с твоите неща, а ти да не спираш да ми ...на главата? Другите ги остави - те само се затормозяват да ни четат глупостите - моите, твоите и на някои други. ;)

Аз нито съм ти искал услуга, нито съм ти възлагал работа, а попитах за оферта. И не се обръщам към теб в лично качество, а като човек от фирма, работеща с лазери, за какъвто се представи. Както отбелязах по-горе - плащам си.
ОК, забрави!

Мнение #98 Преди 3 месеца

Боян Палов написа:Аз нито съм ти искал услуга, нито съм ти възлагал работа, а попитах за оферта. И не се обръщам към теб в лично качество, а като човек от фирма, работеща с лазери, за какъвто се представи. Както отбелязах по-горе - плащам си.
ОК, забрави!

:o

Назад към Политика и законодателство

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост