Постоянна Експертна Работна Група

Пчелар Мераклия
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #601 Преди 3 седмици

jdrumev написа:Извади лаф,но много грешиш. :D :D

Ти може да се имаш за вибратор, простено ти е, то мания за величие и ко плекс за малоценност не се срещат често в един индивид ;)
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #602 Преди 1 седмица

Докато бях сутринта на онова място дето си ходя сам рязко ме напъна една мисъл за несправедливост в БГ пчеларството. :D :lol: Бомбето хубаво изпроси ДеМиСа,но да го питам аз него.Защо хора Осигуряващи се 6 месеца и хора цяла година ще получат по равно?Ама как хитро изработи държава шапка му свалям. :D :lol: :D Да бъде отпуснат ДеМиСа за ниски добиви. :D :lol: Тия как не се усетиха не знам.То ясно като бял ден.Не може 6 месеца да гледаш пчели и да очакваш голям добив. :D :D :lol: :lol:.Излиза,че няма да се вземе по равно.Единствено по равно ще вземе НАП от всеки пчелар кандидатствал... :D :D :lol: :lol:

Мнение #603 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Докато бях сутринта на онова място дето си ходя сам рязко ме напъна една мисъл за несправедливост в БГ пчеларството. :D :lol: Бомбето хубаво изпроси ДеМиСа,но да го питам аз него.Защо хора Осигуряващи се 6 месеца и хора цяла година ще получат по равно?Ама как хитро изработи държава шапка му свалям. :D :lol: :D Да бъде отпуснат ДеМиСа за ниски добиви. :D :lol: Тия как не се усетиха не знам.То ясно като бял ден.Не може 6 месеца да гледаш пчели и да очакваш голям добив. :D :D :lol: :lol:.Излиза,че няма да се вземе по равно.Единствено по равно ще вземе НАП от всеки пчелар кандидатствал... :D :D :lol: :lol:

А бре, що не седиш все на това място? Виж какви умни мисли ти идват. :lol:
ИПМ

Мнение #604 Преди 1 седмица

solaris60 написа:А бре, що не седиш все на това място? Виж какви умни мисли ти идват. :lol:

Идват ама като пусна водата и до там с мислите. :D :D
Регистриран: Преди 2 години
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #605 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Докато бях сутринта на онова място дето си ходя сам рязко ме напъна една мисъл за несправедливост в БГ пчеларството. :D :lol: Бомбето хубаво изпроси ДеМиСа,но да го питам аз него.Защо хора Осигуряващи се 6 месеца и хора цяла година ще получат по равно?Ама как хитро изработи държава шапка му свалям. :D :lol: :D Да бъде отпуснат ДеМиСа за ниски добиви. :D :lol: Тия как не се усетиха не знам.То ясно като бял ден.Не може 6 месеца да гледаш пчели и да очакваш голям добив. :D :D :lol: :lol:.Излиза,че няма да се вземе по равно.Единствено по равно ще вземе НАП от всеки пчелар кандидатствал... :D :D :lol: :lol:

Защото пределно им е ясно, че всички работят и друго,. Ясно им е че само с пчели малко хора могат да се издържат! Плащат и се осигуряват двойно! Същото е положението и с зеленчукопроизводителите и с овощарите!
За какво му е на един мъж да прави каквото и да било в живота си, ако няма една жена до него, която да му каже: Браво, страшен си! Джоко Росич
ИПМ

Мнение #606 Преди 1 седмица

Янев,протест не се очартава след ДеМиСа? :D

Мнение #607 Преди 1 седмица

Не бързай, чакай да видим какви ще са измененията на наредба номер 13. За мен за нея по има смисъл да се протестира от колкото за ДеТиСа по твое му казано :think: :lol:
За какво му е на един мъж да прави каквото и да било в живота си, ако няма една жена до него, която да му каже: Браво, страшен си! Джоко Росич
ИПМ

Мнение #608 Преди 1 седмица

Ianev написа:Не бързай, чакай да видим какви ще са измененията на наредба номер 13. За мен за нея по има смисъл да се протестира от колкото за ДеТиСа по твое му казано :think: :lol:

Аз за това питам.Щото като лапнем парата мой и на протест да не отидем.А наредбата наистина е важна. :D :lol:

Мнение #609 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Аз за това питам.Щото като лапнем парата мой и на протест да не отидем.А наредбата наистина е важна. :D :lol:

Куче с кокал между зъбите не лае! Някои си взеха поука от миналата година и навреме подадоха кокала!
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
ИПМ

Мнение #610 Преди 1 седмица

Боян Палов написа:Куче с кокал между зъбите не лае! Някои си взеха поука от миналата година и навреме подадоха кокала!

Кокал за тия с многото кошери. :D :lol:

Назад към Политика и законодателство

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 гости