Местни данъци

Регистриран: Преди 4 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #1 Преди 4 години

Не мога да разбера защо плащам такса битови отпадъци при положение, че улицата на село не се почиства, нито има контейнер за смет?
Стаж: Майстор пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Бургас, Карагеоргиево

Мнение #2 Преди 4 години

Защото ако тръгнеш да ги съдиш ще дадеш няколко хилядарки. По евтино излиза да си чистиш сам, а да плащаш на Бойко все едно е чистил той.
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #3 Преди 4 години

Бат Ицо написа:Не мога да разбера защо плащам такса битови отпадъци при положение, че улицата на село не се почиства, нито има контейнер за смет?

Ние плащаме от 30 + години на 2 общини, няма асфалт, контейнерите ги докараха миналата година и то благодарение на връзки в едната община.
СПОКО! В БЪЛГАРИЯ СИ!
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
Пчелар от: София--Враца

Мнение #4 Преди 4 години

Здравейте,

Преди време имахме едно место. Плащахме такса смет две-три години, а на местото няма нищо даже и ограда. Питам в общината защо: отговора, Вкрая на год. ще си пуснете молба, че не живеете там и не изхвъряте отпадъци. Пуснах молба, всичко в ред. Отивам в края на годината да пусна пак.............Изненадаааааааа, не може, що бе: Защото на вашата улица минава маршрута на сметоизвозване. И така, в България сме!

Поздрави, Г. Георгиев
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #5 Преди 4 години

Тук на Бояна пък заради тарикатите които винаги ще са в строеж плащаме може би най големите данъци в България.

Мнение #6 Преди 4 години

Колеги аз знам къде се намирам и вие знаете, но я се опитайте да обясните на децата си! :think:
Петъчен майстор пчелар

Мнение #7 Преди 4 години

jdrumev написа:Тук на Бояна пък заради тарикатите които винаги ще са в строеж плащаме може би най големите данъци в България.

Дака знаш ли защо ви са толкова скъпи данаците.Защото имотите са подвижни и в един "хубав" :twisted: ден,Бояна може да се отзове около НДК. :mrgreen:
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #8 Преди 4 години

Бат Ицо написа:Колеги аз знам къде се намирам и вие знаете, но я се опитайте да обясните на децата си! :think:

Показваш му телевизора на канали от 1 до 255 и му казващ: "Виждаш ли онзи с голямата глава. Той е виновен!"
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #9 Преди 4 години

Изображение
Пчелар от: Североизток

Мнение #10 Преди 4 години

Бат Ицо написа:Колеги аз знам къде се намирам и вие знаете, но я се опитайте да обясните на децата си! :think:

Какво да им обясняваме, те си знаят "Тати каза, че ще ми купи колело, ама друг път" :lol:
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Назад към Политика и законодателство

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 гости