Постоянна Експертна Работна Група

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #411 Преди 4 месеца

jdrumev написа:Търпени Другари и Другарки.Още малко остана.Сега като се чуе ,че от фуража идва заразата свинска чума и дойде 2020г всичко ще стане в норм. :D :D :lol: Проблема ще е само един тогава.Ниска изкупна цена на БУКЕТА. :D :lol:
п.п.Правете овошни градини там ще е далаверата. ;) :lol: :D

аз ще изчакам 2200г... :lol:
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
C2H5OH
Регистриран: Преди 3 години
Пчелар от: Асеновград

Мнение #412 Преди 4 месеца

nikawr написа:аз ще изчакам 2200г... :lol:

И да не забравиш да споделиш. :lol:
ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #413 Преди 4 месеца

венци написа:И да не забравиш да споделиш. :lol:

Ша имаш да чакаш. :D :D Той един път прасковите да обере/събере/и ще ни забрави. :D :D :lol: :lol:
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #414 Преди 3 месеца

Не знам дали е пускано във форума, но аз току що попаднах на това видео - сори, че малко оф за темата, ма не ми доде на акъля в коя.
https://www.facebook.com/max.atanassov.7/videos/423207921854689/
Сещай се майка - и за едното, и за другото, че и за третото.
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #415 Преди 3 месеца

kando написа:Не знам дали е пускано във форума, но аз току що попаднах на това видео - сори, че малко оф за темата, ма не ми доде на акъля в коя. ...

Всичкото ромале да гледа внимателно! Знае защо! :mrgreen:

Мнение #416 Преди 3 месеца

зуница написа:Всичкото ромале да гледа внимателно! Знае защо! :mrgreen:

Свикнахме всичко лошо на "ромалето" да приписваме,но няма да се изненадам,ако се заформи "по-бяла" опашка от мераклии. ;)
Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.

Мнение #417 Преди 3 месеца

Калеко Алеко написа:Свикнахме всичко лошо на "ромалето" да приписваме,но няма да се изненадам,ако се заформи "по-бяла" опашка от мераклии. ;)

В държава в, която "ромалето" е над всичко и всички какво искаш да се отглежда освен "ромале" независимо от това как изглежда външно? :(

Мнение #418 Преди 3 месеца

То ромалето и там ходи, ама не пипа - и не защото целия магазин е пълен с камери, което може да се направи и в България, а защото го няма този адвокатски номер, където да свиеш нещо под еди каква си стойност и айда няма какво да го съдим. Нема такива филми братче, а не си си платил, а са ти цъфнали на вратата още същия ден и ще те накарат да си платиш, само че мнооооого солено.

Обаче, като видях цената и цяла нощ сън не ме хвана - 25лева за 500гр ..... 25 лева, еваси: 4лв, 25лв, 50лв ... бахго другарко. После по някое време - в безсънната нощ - взе, че ми просветна що в тази тема. Ми щото за това иде реч - де го свободния пазар, де я защитата на производителя, че конкуренция, че не знам си какво? Субсидии ще ми дават - бал съм им субсидиите, хич да не се правят на ударени, 25 лева са това, в Швейцария освен всичко останало видеозаписите се приемат за доказателствен материал в съда, така че факта е налице. Какви субсидии, какви пет лефа ми разиграват тука, кого аджеба гоним и кого ще стигаме - швейцарците или сомалийците. В цяла Европа няма такава гавра сравнима с тази срещу българския производител - този мед от клипа може даже да е от моите кошери или на някой друг колега тъдява, къде ги 25- 50лв., къде ги 3-4, че щели да ме компенсират със субсидии. Колко са тез субсидии - аджеба. Чакай да видя дали има поне да дрънкат, току виж стигнали бебето да си играе с тях. И без такива - ама там плащали еди кви си данъци, там манталитета бил с пера от фазан; е а дайте и тука 10-15лв., да видим какво ще стане с нашия манталитет и нашето отношение към данъците, или пък на колегите от швейцария да им изкупувате меда на 3-4 лефа да ги видим колко ще са примерни.

Еви му майката и безобразия - единна Европа, другия път: "ние сме едно семейство". Егати и семейството, егати и единението, егати и политическите лигавщини.

Мнение #419 Преди 3 месеца

Доходите и заплатите са свързани величини. Те определят покупателната способност. Ето малко данни за размисъл по въпроса:
За 2015г:
Заплатите в Европа: Швейцария е рекордьор с 5 610 евро, в България получават 12 пъти пъти по-малко
Регистрирайте се, за да видите линка
За 2018г:
Средните заплати в Европа в края на 2018г
Регистрирайте се, за да видите линка
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"

Мнение #420 Преди 3 месеца

Боян Палов написа:Доходите и заплатите са свързани величини. Те определят покупателната способност. Ето малко данни за размисъл по въпроса:...

Едни други данни твърдят ,че награбеното от нацистите е в швейцарските банки.А това е имуществото на цяла поробена Европа.За колко ли години ще стигне на швейцарците за добър живот?

Назад към Политика и законодателство

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост