Постоянна Експертна Работна Група

Петъчен майстор пчелар
Регистриран: Преди 2 години

Мнение #581 Преди 2 седмици

Че,то в петък всички сме такива(майстори).Ама,злобар,не съм нито в понеделник,нито във вторник.......нито неделя,а някой друг ден. :D :D :D
ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #582 Преди 2 седмици

Ангел Йосифов написа:Че,то в петък всички сме такива(майстори).Ама,злобар,не съм нито в понеделник,нито във вторник.......нито неделя,а някой друг ден. :D :D :D

Не се знае в каква среда можеш да попаднеш.Ей,гледай мен с едно малко бурканче ще взема ДеМиСа и не за друго ами да намаля парите на лапачите.Ей,това от злоба и завист ще го направа да му е гадно на Бомбето. ;) :lol: :D :D :lol:
Майстор - Готвач
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #583 Преди 2 седмици

Георги написа:Доколкото съм разбрал ( не мога да цитирам точно, но в общи линии ):
Сезгин: Против програмите. Ако има да има за всички иначе по-добре да няма, защото несправедливото разпределение предизвиква разделение м-у пчеларите.
- Кратко, точно и ясно. Може би защото и аз мисля така!
Рости: Против субсидирането, но понеже има затруднение ще търси помощи!?
Ще прави национално обединение, което след това ще се види как и с какво ще се запълва!?
- Може би нещо не разбирам! А може би много неща не разбирам! :think:
К.К.: Едни БИО са си взели парите, а други не!
Пчеларите сутрин се събуждат със злоба!?
- Ако някой е решил да взима едни пари със шашмалъци, но нещо не му се е получило, аз ли трябва да се чувствам виновен, че не му се е получило??? Откъде идват парите дето ги взимат тарикатите? От чий гръб са смъкнати? Не може ли да се инвестират по-удачно? Социалната структура наречена държава ( та ако ще ЕС ) не е само пчеларство!!!
-Господин К.К. Сутрин с ясни мисли ли се събуждате? Когато излезете пред хората знаете ли какво искате да кажете, как да го кажете и защо да го кажете?
-Когато човек не е откровен и мисълта му не тече гладко.

Жоре, не знам в каква връзка си го написъл туй, не схващам и разговор м/у няколко лица ли е или са цитати на различни хора от различни места, явно пак съм изпуснал нишката, но не ми се връща назад за да търся, честно :D
Това обаче дето веднага ми прикова вниманието е, че според последното изречение, което ще дойде явно някаква аксиома :think: , лицето с инициали К.К., което и да е то, никак, ама никак не е откровено. Или пак съм в грешка? :D
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Североизток

Мнение #584 Преди 2 седмици

Перо Мелиферо написа:Жоре, не знам в каква връзка си го написъл туй, не схващам и разговор м/у няколко лица ли е или са цитати на различни хора от различни места, явно пак съм изпуснал нишката, но не ми се връща назад за да търся, честно :D
Това обаче дето веднага ми прикова вниманието е, че според последното изречение, което ще дойде явно някаква аксиома :think: , лицето с инициали К.К., което и да е то, никак, ама никак не е откровено. Или пак съм в грешка? :D

Туй ще да е извадка от някой протокол от заседание на пчеларски вождове и Г-6.
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Мнение #585 Преди 2 седмици

Перо Мелиферо написа:Жоре, не знам в каква връзка си го написъл туй, не схващам и разговор м/у няколко лица ли е или са цитати на различни хора от различни места, явно пак съм изпуснал нишката, но не ми се връща назад за да търся, честно :D

Монолози или диспути на живо във фейса "АПИС-2019".
Аз ги гледам офлайн.
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
ИПМ

Мнение #586 Преди 2 седмици

Георги написа:Монолози или диспути на живо във фейса "АПИС-2019".
Аз ги гледам офлайн.

Дай и ние да ги гледаме. :D

Мнение #587 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Дай и ние да ги гледаме. :D

Питай Соларис! ;) :D
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
ИПМ

Мнение #588 Преди 2 седмици

Георги написа:Питай Соларис! ;) :D

Ей,скрънзи. :D :D
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #589 Преди 2 седмици

Гледах го и аз, ама ми се стори опит за излизане от ситуацията с предишните статии. Получи се, като пилето и кълчищата ;)
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Пчелар от: Североизток

Мнение #590 Преди 2 седмици

barkov1982 написа:Гледах го и аз, ама ми се стори опит за излизане от ситуацията с предишните статии. Получи се, като пилето и кълчищата ;)

jdrumev написа:....................

Друмев, тез`, големи егоисти бре :lol: , не пуснаха една сламка и ние да видим/разберем за какво иде реч. :x
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Назад към Политика и законодателство

Разглеждащи този форум: и 6 гости