Наредба № 44 от 2006 г.

Регистриран: Преди 4 години

Мнение #21 Преди 1 година

Георги написа:Има нещо гнило в главата ти! :doh:
:violin:

Мозък. ;)
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #22 Преди 1 година

Георги написа:......
Има нещо гнило в главата ти! :doh:
:violin:

То и в Дания има нещо гнило според Шекспир, но просперира! :D
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
Стаж: Пчелар

Мнение #23 Преди 1 година

Боян Палов написа:То и в Дания има нещо гнило според Шекспир, но просперира! :D

Какво общо имаш с Дания? :lol:
Пък и аз не съм шекспир. :mrgreen:
"Научи се пчели да отглеждаш,а после продукти да вадиш от тях...." - Данче Друмевски

Мнение #24 Преди 1 година

Становището на "Групата на мъдреците"
Становище Н44.docx
(19.22 KiB) Свалено 109 пъти

Мнение #25 Преди 1 година

Георги написа:Какво общо имаш с Дания? :lol:
Пък и аз не съм шекспир. :mrgreen:

С Дания нищо, с Шекспир - малко, като част от общата ми култура. (ако разбираш какво стои под това понятие).
А това, че не си Шекспир е очевадно, съмнявам се и дали си чувал за него. Той е световно известен, ти - тотално неизвестен.
Стаж: Пчелар

Мнение #26 Преди 1 година

Боян Палов написа:С Дания нищо, с Шекспир - малко, като част от общата ми култура. (ако разбираш какво стои под това понятие).
А това, че не си Шекспир е очевадно, съмнявам се и дали си чувал за него. Той е световно известен, ти - тотално неизвестен.

Благодарение на общата ти култура, чат- пат се разсмиваме. :lol:
По отношение на неизвестноста, ами от "една партия" сме. Или ти се мислиш за световно известен? А? А? Еха..! :lol:
"Научи се пчели да отглеждаш,а после продукти да вадиш от тях...." - Данче Друмевски

Мнение #27 Преди 1 година

Боян Палов написа:Становището на "Групата на мъдреците"
Становище Н44.docx
Становище Н44.docx

Не ти разбирам иронията. За разлика от теб така наречените от теб мъдреци са пчелари и поне предлагат нещо и се обосновават с факти. Айде стига си цъкал като акар в всяка пчеларска тема! Вече наистина дразниш с подобен род изказвания. А колкото до това кой колко е известен със сигурност ти в пчеларските среди си световно неизвестен!
Пчелата е толкова заета, че няма време да страда. Уилям Блейк

Мнение #28 Преди 1 година

Ianev написа:Не ти разбирам иронията. За разлика от теб така наречените от теб мъдреци са пчелари и поне предлагат нещо и се обосновават с факти. Айде стига си цъкал като акар в всяка пчеларска тема! Вече наистина дразниш с подобен род изказвания. А колкото до това кой колко е известен със сигурност ти в пчеларските среди си световно неизвестен!

Грешиш! Няма ирония. Нали те са експертната група - най-подготвените и оторизираните да представят пчеларите пред институциите. Или греша?

Мнение #29 Преди 1 година

Боян Палов написа:Грешиш! Няма ирония. Нали те са експертната група - най-подготвените и оторизираните да представят пчеларите пред институциите. Или греша?

Със сигурност са по подготвени от "експертите" който не са виждали кошер или крава на живо а само на снимка! Предлагащи всякакви промени, целящи само да затлачват сектора (това не важи само за пчеларството) с още повече административни спънки и бумащина!
Пчелата е толкова заета, че няма време да страда. Уилям Блейк
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #30 Преди 1 година

Боян Палов написа:Най са ми интересни коментарите на някой, който преди това не е прочел документа, но коментира! :D
Не ви е проблема водата, а това:

Туриш ли шестия кошер ти си вече ЖО!
Колкото до водата е казано:

Снабдяването с вода не означава да си създаваш водоизточник или да си до такъв. Снабдяването може да е и с туба или бидон. Сега как си пълните поилките?

А тук четем цял "фентъзи" роман! :mrgreen:

Остана ли някой, който се съмнява , че в министерството се консултират с бая ви Боян :confusion-confused: преди да троснат някоя "мъдрост". :chores-mop: То при неговата компетентност по въпросите по, които се изхожда постоянно не е учудващо и изтропаното от министерските служители. :chores-vacuum:
:obscene-birdiedoublered:

Назад към Политика и законодателство

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 гости