Петъчно пчеларство

Петъчен майстор пчелар
Регистриран: Преди 4 години

Мнение #3111 Преди 8 месеца

Ми,Дака,като го надраскам протича също,като мед.Пък ти,както искаш го кръсти.Имам още няколко магазина с мед. :D
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #3112 Преди 8 месеца

Ангел Йосифов написа:Ми,Дака,като го надраскам протича също,като мед.Пък ти,както искаш го кръсти.Имам още няколко магазина с мед. :D

Блазети,а аз всичко продадох.Прецених ,че няма ми трябва... ;) :lol: :lol:
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #3113 Преди 8 месеца

Ангел Йосифов написа:Повечето пчели са с бял мъх.
Изображение

Няма място в кошничките и го носят на гръб. :think: :lol:
ИПМ

Мнение #3114 Преди 8 месеца

Ангел Йосифов написа:Ми,Дака,като го надраскам протича също,като мед. :D

С какво го драскаш Майсторе? :lol:
Петъчен майстор пчелар

Мнение #3115 Преди 8 месеца

С повдигача Дака,както др Остошов е показвал-лекинко ,само капачетата,но не напълно,за да не протече меда,че уйде коня в ряката :mrgreen:
ИПМ

Мнение #3116 Преди 8 месеца

Ангел Йосифов написа:С повдигача Дака,както др Остошов е показвал-лекинко ,само капачетата,но не напълно,за да не протече меда,че уйде коня в ряката :mrgreen:

Добре де що се мъчиш.Нямаш ли някой познат приятел строител.Знаеш ли какви хубави валечета за саморазливна замаска има дето мой да ти свършат перфектна работа. ;) :lol: :lol:
Майсторе да те питам аз тебе като с повече знания и опит.Ако разпечаташ само 5-6 реда отгоре до рамката ще оправят ли другото неразпечатано? :lol:
Петъчен майстор пчелар

Мнение #3117 Преди 8 месеца

jdrumev написа:Добре де що се мъчиш.Нямаш ли някой познат приятел строител.Знаеш ли какви хубави валечета за саморазливна замаска има дето мой да ти свършат перфектна работа. ;) :lol: :lol:
Майсторе да те питам аз тебе като с повече знания и опит.Ако разпечаташ само 5-6 реда отгоре до рамката ще оправят ли другото неразпечатано? :lol:

Чети Дака,ЧЕТИ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Прочети по колко рамки мед съм сложил и колко съм "разпечатал" :lol: :lol: :lol:
Петъчен майстор пчелар

Мнение #3118 Преди 8 месеца

Ангел Йосифов написа:Чети Дака,ЧЕТИ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Прочети по колко рамки мед съм сложил и колко съм "разпечатал" :lol: :lol: :lol:

Имам няколко валяка за саморазливна замазка.Имам и "налъми" с пирони.Имам и два валяка за разпечатване на пити.
ИПМ

Мнение #3119 Преди 8 месеца

Ангел Йосифов написа:Имам няколко валяка за саморазливна замазка.Имам и "налъми" с пирони.Имам и два валяка за разпечатване на пити.

Не съм се съмнявал и за миг в теб,но бях длъжен да те питам. :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #3120 Преди 8 месеца

Ангел Йосифов написа:Чети Дака,ЧЕТИ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Прочети по колко рамки мед съм сложил и колко съм "разпечатал" :lol: :lol: :lol:

Разсипа го от четене това момче! Всяка вечер чете, а като му изпуши главата, тича по гората с чифтето. Мъка голяма.

Назад към Пчеларски календар

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 гости